Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Kasiapod 12:03, 20 maj 2022

Dołączył: 24 sty 2022
Posty: 1010
Alicja rodki, cudne a piwonia przecudowna i ma taki śliczny kolorek, aż chciałoby się zjeść. Zresztą wszystko u Ciebie pięknie kwitnie
____________________
Kasia-Ogródek Kasipod
Martka 19:23, 21 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Alicjo, piwonia drzewiasta przecudna. Jak długo czekałaś na jej kwiat? Kolorowo i pięknie w maju. Co teraz kwitnie u Taty?
Alija 11:27, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
LIDKA napisał(a)


Pomogla bym przetrzebiać u Ciebie
I zabierac nadmiary. Bo u mnie pustki. ;

Siedze własnie na bylinkach w necie i nie wiem co pasuje do róż i bodziszka korzeniastych.

A tak na poważnie to dojrzałe ogrody maja klimat i urok. Jak człowiek nie mlody całkiem zakłada od nowa to nie wierzy że kiedys tego doczeka. I zazdrości ...tak troszkę.


Lidka! U mnie największy problem jest teraz z drzewami, są już duże. Niby człowiek sadząc zdaje sobie z tego sprawę, że urosną, ale do końca trudno to sobie wyobrazić. Nadmiary bylin wspomagają znajomych. Gdybyś bliżej mieszkała, mogłabyś "pomóc w przetrzebianiu".
Ty jesteś młoda, doczekasz się dużych roślin, one naprawdę szybko rosną, ani się nie obejrzysz,
będziesz musiała podcinać.
Ja w różach mam różności, ale ja nie mam eleganckiego ogrodu, tylko taki miszmasz.

____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 11:29, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
ewsyg napisał(a)
Alicjo, bardzo podoba mi się kolor piwonii. Ma bardzo duże kwiaty. Oczywiście rodki i azalie też piękne. U mnie też pomalutku zaczynają pokazywać swoje piękno. Teraz nie wiadomo na co patrzeć, tyle roślin zaczyna kwitnąć.
Pozdrawiam


Ewa! Dziękuję. Masz rację, w maju wszystko tak szybko się rozwija, zakwita, że każdego dnia zachwyca coś nowego. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 11:33, 22 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Alicjo, może nie masz jak piszesz " eleganckiego" ogrodu , ale jaki klimatyczny czekam na Twoje paprocie, to były młode nasadzenia, jak pamiętam,
a teraz napewno, za chwilę nabiorą masy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 11:42, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
hankaandrus_44 napisał(a)
Piwonie drzewiaste, u mnie kswitną po jednym kwiatku. Ale i tak sie cieszę, że całkiem nie wymarzły.

Twoje rodki i piwonie- Pierwsza Klasa!


Hanusiu! Bardzo dziękuję. Ja mam tylko jedną piwonię drzewiastą, na początku miała jeden kwiat, w drugim roku dwa i to bardzo, bardzo cieszyło, na zimę ją okrywałam. Potem zaczęło to trochę szybciej przyrastać, ale nie ma zbyt ładnego pokroju, lat ma już trochę.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 11:44, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Roocika napisał(a)
Piwonia przepiękna, z pewnością cieszy A rodki nieźle świecą, dają dużo koloru.


Asiu! Dziękuje, bardzo cieszy, bo jedna w ogrodzie. Rodki mam bardzo kolorowe, takie żarówy.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 11:48, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Kordina napisał(a)
Drzewiasta cudowna jest, a rodki wymiatają, cudownie masz
Przyjemności nieustannej życzę z przebywania w takim ogrodzie i harmonii
Czy mogę sobie ściągną na komp Twoje zdjęcie z kwiatem drzewiastej jako tło?


Bożenko! Bardzo dziękuję. Ściągaj, co chcesz, jest mi bardzo miło, że Ci się spodobało.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 11:51, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Judith napisał(a)
Ależ kwieciście u Ciebie! Piękne rodki, a piwonia drzewiasta to cudo po prostu! Moc i subtelność w jednym.
Poproszę jeszcze o zdjęcia stawu, wciąż mam niedosyt .


Judith! Bardzo dziękuję, rodki przed domem bardzo kolorowe, tak jest tylko w maju, bo potem to już głównie zielono. No, jeszcze zakwitnie trochę lilii i może dosadzę jakieś jednoroczne.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 11:52, 22 maj 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
LIDKA napisał(a)
Rodki zatykaja dech a piwonia jest wyjątkowej urody.


Lidka! W maju taka kolorowa eksplozja.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies