Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Martka 21:45, 24 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Alija napisał(a)
Trochę jesiennego spamu.


Jakie cudne te zdjęcia! Radosna odsłona jesieni. Do tego piękna pogoda. Ależ nam się trafiła okazja do podziwiania ogrodów
Alicjo, staw widzę, jakby jeszcze lekko wymęczony, ale odrodzi się. Nie wiem, czy to kwestia ogrodu w klimacie, czy klimatu w ogrodzie, ale wiem, że bardzo lubię Twoje gęstwiny!

ElzbietaFranka 23:03, 24 paź 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Alija napisał(a)
Golteria też ma czerwone korale.



Miskant cukrowy nad stawem, moja zmora.




Alicja widzę, że wodę masz w stawie. Cieszę się, że jest, jaka to ważna sprawa. Rośliny, drzewa krzaki miały mikroklimat a po wyschnięciu zmiana radykalna. Pogłębiałas staw i czy są rybki.

Nasze dużo różnych krzaków u mnie drzewa już też wysokie i będę musiała między nimi posadzić jakieś krzak. Zima trzeba pomyśleć jakie.
U ciebie trzmielina piękny kolor ma u mnie nigdy nie dotrwa bo ja wiatr wywieje

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Basieksp 23:03, 24 paź 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240


No piękny ten Twój ogrodowy spam piękne złote kolorki i ta delikatna biel, pięknie się zgrały no i staw widać, że odżył
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
basia3012 23:29, 24 paź 2022


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9478
Alija napisał(a)
W zadomowej części ogrodu cały czas zielono.



Ale ten placyk jest piękny, bajeczny. Czy tam jest cegła ułożona na sztorc? Czy może jakieś płytki? Cudnie to wygląda.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Ewa777 19:21, 25 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Piękny jesienny spam. Każde drzewo w innym odcieniu. Trzeba się cieszyć tym widokiem zanim wszystkie liście opadną. Cudny ten mieczyk. Piękna biel i te wielkie kwiaty!
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Monika83 20:21, 25 paź 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 2997
Alija napisał(a)


Bożenko! Dziękuję, cieszę się, ze Ci się podoba.

A tego tajemniczego zakątka to nie widziałam wcześniej u ciebie, bardzo ładny jest
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Alija 14:12, 26 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Martka napisał(a)


Jakie cudne te zdjęcia! Radosna odsłona jesieni. Do tego piękna pogoda. Ależ nam się trafiła okazja do podziwiania ogrodów
Alicjo, staw widzę, jakby jeszcze lekko wymęczony, ale odrodzi się. Nie wiem, czy to kwestia ogrodu w klimacie, czy klimatu w ogrodzie, ale wiem, że bardzo lubię Twoje gęstwiny!



Martko! Dziękuję, w tym roku wyjątkowo piękna jesień, podziwiajmy póki czas.
Staw trochę się napełnił, więc o ryby jestem spokojna, ale nadal krucho z wodą. Mam nadzieję, że listopad nadrobi
i staw się napełni.
Cieszę się, że lubisz moje gęstwiny.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 14:31, 26 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
ElzbietaFranka napisał(a)



Alicja widzę, że wodę masz w stawie. Cieszę się, że jest, jaka to ważna sprawa. Rośliny, drzewa krzaki miały mikroklimat a po wyschnięciu zmiana radykalna. Pogłębiałas staw i czy są rybki.

Nasze dużo różnych krzaków u mnie drzewa już też wysokie i będę musiała między nimi posadzić jakieś krzak. Zima trzeba pomyśleć jakie.
U ciebie trzmielina piękny kolor ma u mnie nigdy nie dotrwa bo ja wiatr wywieje



Elu! Staw częściowo się napełnił, ale jeszcze mu dużo brakuje. Mam nadzieję, że w listopadzie będzie więcej padać
i wody przybędzie. Trochę ryb straciliśmy, ale sporo zostało, teraz już są bezpieczne.

Trzmielina u mnie w tym roku wyjątkowo długo utrzymywała liście, do tej pory było tak, jak piszesz, szybko opadały.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 14:34, 26 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Basieksp napisał(a)


No piękny ten Twój ogrodowy spam piękne złote kolorki i ta delikatna biel, pięknie się zgrały no i staw widać, że odżył


Basiu! Dzięki, pogoda piękna, to aż chce się robić zdjęcia, u mnie w ogrodzie najwięcej złotych kolorków.
Tak, staw odżył, ale jest napełniony dopiero do połowy, mam nadzieję, że w listopadzie będzie lepiej z wodą.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 14:39, 26 paź 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
basia3012 napisał(a)


Ale ten placyk jest piękny, bajeczny. Czy tam jest cegła ułożona na sztorc? Czy może jakieś płytki? Cudnie to wygląda.


Basiu! Dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba. Placyk ułożony jest odpadów z płyt marmurowych, które mężowi udało się kiedyś kupić okazyjnie i to taka jego radosna twórczość.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies