Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Spadki w ogrodzie przeniesiony

Pokaż wątki Pokaż posty

Spadki w ogrodzie przeniesiony

basia_bo 19:01, 02 lut 2021

Dołączył: 02 lut 2021
Posty: 1
witam,
mam problem ze spadkami na działce
1. zastanawiam się gdzie zrobić skarpy i spadki, ponieważ tył ogrodu będzie wyżej i boję się żeby nie zalewało domu, i dlatego zasugerowano mi że spadek powinien być w poprzez działki (zdjęcie ze strzałką). Moja wiedza i praktyka jest znikoma w tym temacie, ale zastanawia mnie jak zaprojektować ogród i czy nie muszę mieć jakiegoś odprowadzenia wody np. drenażu pod ogrodzeniem?
2. zdjęcie nr 2 czy równać teren (np. nawieść ziemię) do betonowych bloków czy można byłoby to zrobić na zasadzie stopniowanej rabaty i nie będzie zalewać terenu,
3. teren przy tarasie tez jest nierówny z 1 strony mamy 40 cm z 2 strony mam 10 cm.

Głównie chodzi mi o wyprowadzenie terenu, spadki, schody.

Może ktoś doradzi .
Gardenarium 19:10, 02 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Odpowiedzi udzieliłam tutaj w wątku skarpa w ogrodzie, bo wątek zamieściłaś w regulaminie forum https://www.ogrodowisko.pl/watek/246-skarpa-w-ogrodzie?page=41#post_5
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies