Bogdzia
20:43, 02 mar 2012
Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Małgosiu, Bogusiu , Haniu bardzo Wam dziękuję. To dzięki Wam tych stron tak przybywa.Również ptaszki bardzo dziękują za prezent bo dostały tak samo apetyczny jak truskawki od Gabrysi.Bardzo dziękuję.