Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród. » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Pszczelarnia 09:57, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To się nazywa praktyka ogrodowa! Nikt nie objaśni lepiej jak PRAKTYK (MATEMATYK)! Dziękuję!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylllwia 10:00, 17 paź 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Przez 11 lat takie duże okazy Ci urosły? Myślałam, że jest starszy, aż się wierzyć nie chce. Dobrze o nie dbasz widać.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
aga_pe 10:19, 17 paź 2011


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
o matuchno!!! Że też w czasie weekendu nie odkryłam tego wątku. Pokazywałam mamie niektóre ogrody. Stwierdziła,że swojego już chyba nie będzie uprawiać, po tym jakie cuda tu zobaczyła.
Cuda nad cudami w Ogrodowisku się dzieją. Jak dobrze, że idzie zima i nie mogę rzucić się na szkółki. Tylko żebym nie oślepła do wiosny od tych piękności, bo mam tyle nowych pomysłów

pozdrawiam serdecznie
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Bogdzia 10:28, 17 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
To jeszcze kilka zdjęc:
Na pierwszym rh Purple Splendour
Teraz Hachmans Charmant w czsie rozkwitu.Rozwinięty ma dużo większe kwiaty
Azalia Golden Eagle(dwa zdjęcia)
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
abiko 10:37, 17 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8405
Bogdzia witaj

Przespacerowałam się po Twoim ogrodzie i ..ogród cudo... ja wymiękłam ! Azalia Golden Eagle cudo. A ja mam tylko dwa i to marne.. Ależ u Ciebie musi być pięknie w maju.
Ach..to się nazywa zacząć tydzień od takich widoków.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
anka 10:39, 17 paź 2011

Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 127
Witaj! ogród tysiąca barw przecudne okazy!!!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1060-ogrodek-do-przerobek
Bogdzia 10:39, 17 paź 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Rh Balalaika



poniżej z przodu lila-biały Album Nowum,z tyłu Alfred,po lewej stronie mała Nowa Zembla

poniżej na pierwszym planie Prince Carneval,który bardzo mi przemarzał a teraz gdy rośnie pod dużą wierzbą świetnie sobie radzi. Drugi plan azalie Tang Glow

i jeszcze na pierwszym planie znów Alfred a na drugim Balalaika
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
abiko 10:42, 17 paź 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8405

poniżej z przodu lila-biały Album Nowum,z tyłu Alfred,po lewej stronie mała Nowa Zembla

nie, no napatrzyć się nie mogę...
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 10:42, 17 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ONE muszą mieć zacisznie u Ciebie, no muszą!!!! Takie okazy mają 10 lat?????????
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gabriela 10:55, 17 paź 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Rewelacja, wiem, znowu nie jestem oryginalna.
Natchnęłaś mnie. Posadzę różaneczniki w miejscu o którym myślę już od dwóch lat, miałam zamiar same azalie, bo lepiej znoszą miejsca nasłonecznione, ale pomieszam i poszukam odmian, które rosną u Ciebie na słońcu. Może kupię od razu trochę większe? Powinny mieć zacisznie, bo osłonięte będą od zachodu dwoma rzędami sosen i daglezji, które już spore są. Przed nimi ( ha, ja to piszę jakbym już miała) już rosną magnolie i klon czerwonolistny. Już widzę oczyma wyobraźni kolejną alejkę, tym razem z Rh.
Napisz proszę jeszcze, jaka u Ciebie ziemia - naturalnie Ph ma tak niskie, czy zakwaszałaś? Jeśli tak, to czym?
U mnie jest 5,5. Mech sobie rośnie, magnolie nie mają żółtych liści, ale nie wiem czy różanecznikom to wystarczy, czy trzeba by jeszcze obniżyć.
Pozdrawiam.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies