Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 20:43, 15 maj 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
anpi napisał(a)
Aguś, ależ różnorodność roślin w Twoim ogrodzie. Ciekawie skomponowane, a ile już kwitnień.U nas to jednak wszystko później...
Sezon spotkaniowy w waszych stronach zaczął się na dobrePozdrawiam znajome i nieznajome buźki!


Buźki chyba znasz tak 50/50 prawda
Tak na lubelszczyźnie jest jednak chłodniej.. to jak Kraków i Wrocław
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:44, 15 maj 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Anitka napisał(a)
Aga dobrze, że dziewczyny do Ciebie przyjechały, bo są w końcu jakieś nowe zdjęcia.
Ślicznie, bardzo podobają mi się te wszystkie doniczki z rojnikami.


Coraz więcej mam tych doniczek i nie wiem czy to dobrze.. potem to chować itd. ale ja lubię rojniki co zrobić.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Katkak 20:46, 15 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
abiko napisał(a)


Serio tak dobrze wygląda..?No to cieszę, że coś mi w koncu wyszło.
Suchy strumień to mistrzostwo Sylwi.. jej cudny

Aga no pełna profeska, serio mówię. Wyszedł Ci cały ogród cudnue, ake kto Ci przegada uparciuchu?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 20:48, 15 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
abiko napisał(a)


Coraz więcej mam tych doniczek i nie wiem czy to dobrze.. potem to chować itd. ale ja lubię rojniki co zrobić.

Bardzo dobrze. To takie przenośne ogrody' też się zadoniczkowałam, ale moim rojnikom daleko do Twoich
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
abiko 20:48, 15 maj 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
m_gocha napisał(a)
Szczególnie ujęło mnie to zdjęcie. Pięknie jest

Lubię oglądać małe ogrody, bo takowy sama posiadam. I wbrew pozorom wcale nie jest łatwo mały ogród zaaranżować i potem w dobrym stanie utrzymać. I nie tylko ze względu na z reguły długą listę chciejstw, które chciałoby się wcisnąć a tu szanse niewielkie... Ale także z tego względu, że każdą niedoróbkę od razu widać, każdy chwaścik... Że wzrok zanim się rozpędzi w takim ogrodzie to już musi hamować bo ogród się kończy i trzeba kombinować jakby trochę oszukać aby powstało złudzenie nawet o metr większego ogrodu

A tu jest pięknie... Kompozycja, kolorystyka.... i efekt dali...
Super


Dziękuję Gosia. Masz rację mały ogród jest trudny. Z listy chciejstw się już wyleczyłam. Wiem, że nie mogę mieć wszystkiego co bym chciała i nie wszystko też będzie rosło. Chodzą za mną świerki jak ma Iwonka np., ale nie mam miejsca.
Lubię byliny.. taki urok. Z racji małości dlatego też nie było długo ogrodzenia, ale teraz już będzie, jednak takie aby ogrody i zieleń z okolicy dalej łączyła się z moim. Też lubię ten widok, który zacytowałaś. Dlatego tam mam krzesło
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:49, 15 maj 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
sylwia_slomczewska napisał(a)
Aguś na pamiątkę
Od nas


Sylwia Twój aparat kilogramów mi dodajehehehe

Żeby nie było szaberek był za pozwoleniem
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:51, 15 maj 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Katkak napisał(a)

Aga no pełna profeska, serio mówię. Wyszedł Ci cały ogród cudnue, ake kto Ci przegada uparciuchu?


Kurcze, najbardziej mi szkoda, że moje Pilgrimy chyba w tym roku nie zakwitną, ale trudno.. coś im dolega.
Na jesień mam w planach jeszcze przekopanie rabaty.. i została skarpa.. dziewczyny z uprzejmości nie pokazały
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 20:52, 15 maj 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Katkak napisał(a)

Bardzo dobrze. To takie przenośne ogrody' też się zadoniczkowałam, ale moim rojnikom daleko do Twoich

Kasia.. tobie to nawet patyk zakwitnie.. i to nie tylko moje zdanie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Katkak 20:54, 15 maj 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
abiko napisał(a)


Kurcze, najbardziej mi szkoda, że moje Pilgrimy chyba w tym roku nie zakwitną, ale trudno.. coś im dolega.
Na jesień mam w planach jeszcze przekopanie rabaty.. i została skarpa.. dziewczyny z uprzejmości nie pokazały

Aguś mi chyba jednak ten bez koralowy padł na amen, krzewuszka Wings og fire raczej też. Też mi szkoda, ale nic nie poradzimy. Jest miejsce na nowe
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:56, 15 maj 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
abiko napisał(a)


Sylwia Twój aparat kilogramów mi dodajehehehe

Żeby nie było szaberek był za pozwoleniem

Wiesz, że też tak pomyślałam Okruszku czy jak to mój Emuś Kruszynko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies