Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Testowe dodawanie zdjęć

Pokaż wątki Pokaż posty

Testowe dodawanie zdjęć

Sebek 15:03, 27 lis 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ele2001 napisał(a)
Założę chciałbym tak jak wszyscy zaczać od swojego ogrodu ale chyba jeszcze troche poczekam - do wiosny ,nie mam żadych ciekawych aktualnych zdjęć


Oj tam oj tam - zakładaj wątek i zobaczymy co masz - zimą będziemy planować, a na wiosnę ruszysz i od razu ciekawe zdjęcia będą.

No i będziesz miał porównanie co było i co będzie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
hanka_andrus 15:11, 27 lis 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Elll,nie krępuj się! Ogrody mamy każdy inny,i każdy z nas zaczynał z innego poziomu,Jedni od razu jak z igły ,inni jak Syzyf mozolnie pod górę.Myślę,że ogród masz niezły,tylko nie udokumentowany.Pora więc dla własnej pamięci zrobić notesik.
A po latach ....... śmiać się z tego co było,albo wspominać z rozrzewnieniem.Wymyśl jakiś tytuł i wklejaj swoją historię.Po murach na zdjęciu, domyślam się,że nie jest to zwykły dom,i zapewne niezwykły ogród ,jeżeli nie teraz,to w niedalekiej przyszłości!
Jak tu już zapuszczasz korzonki, to: amen w pacierzu!

No i oczywiście witam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
shrekol 15:21, 27 lis 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Witam imiennika Widać że dodawanie zdjęć opanowałeś fajnie się zapowiada pokazuj dalej ale pora na swój wątek w ogrodach nie daj się prosić
____________________
abrakadabra 19:06, 30 lis 2011


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305


Uploaded with ImageShack.us
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
Gardenarium 21:10, 30 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wklejaj przez nasz automat

Tu instrukcja, będzie prościej i szybciej,


Szybkie dodawanie zdjęć

Ze względu na różne problemy z wgrywaniem zdjęć przez zewnętrzne serwisy (np. ImageShack), postanowiliśmy stworzyć własny, prosty i intuicyjny system. Koniec z przechodzeniem na inne strony, przeklejaniem kodów oraz koniec ze znikającymi zdjęciami.

Nowa funkcjonalność jest dostępna z prawej strona pola do wpisywania treści postów. Poniżej opis jak to działa krok po kroku:

1. Klikamy link "Wgraj zdjęcie"
2. Wybieramy zdjęcie z dysku
3. Po załadowaniu zdjęcia pojawi się jego miniaturka
4. Możemy powtórzyć kroki 1-3 wgrywając wiele zdjęć
5. Klikamy na miniaturkę zdjęcia, aby wstawić je w treść posta.

Jeżeli dodaliśmy złe zdjęcie albo nie chcemy go jednak wstawiać w tekst, wtedy należy kliknąć na czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu miniaturki. Zdjęcie zostanie skasowane oraz usunięte z treści posta.

Ważne: należy tym sposobem umieszczać wyłącznie zdjęcia własnego autorstwa

Kilka dodatkowych uwag:

- zdjęcia powinny mieć rozszerzenie: jpg, jpeg, png lub gif. Pliki z innym rozszerzeniem będą odrzucane
- zdjęcia mogą być w dowolnym rozmiarze, po wgraniu są zmniejszane do rozdzielczości 640 x 480
- do zdjęć jest dodawany znak wodny w prawym dolnym rogu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
abrakadabra 02:07, 02 gru 2011


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305
No kurczę, nie mogę właśnie - nie wiem czemu... Klikam wgraj zdjęcie i pokazuje mi się obok na tej samej wysokości pionowa migająca kreseczka - taka jak przy pisaniu. I nic się nie dzieje...
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
Gardenarium 07:48, 02 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kliknij na zdjęcie jak się ukaże po prawej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
abrakadabra 12:07, 02 gru 2011


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 305


Okazało się, że to wina mojego laptopa. Teraz jestem na drugim i bez problemu można zdjęcie wgrać.
____________________
Magda - Poratujcie mnie proszę, ogrodowi czarodzieje :)
Gardenarium 12:53, 02 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Fajno
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beamilusia 19:33, 30 gru 2011


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witam! Próbuję moich sił





____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies