Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 11:40, 09 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
April napisał(a)


Bajeczny. Moje obydwa żyją, choć tak spektakularnie się nie wybarwiają. Eternal jest.... żółty Może jeszcze się zmieni.

Nie nadążam za tobą Jest cudnie. Lubię takie większe dawki zdjęć na raz. Przewijam, przewijam i łapię się na tym że oglądam i przestaję oddychać. Wstrzymuję bezwiednie oddech z zachwytu


Jola a ja wzdycham do Twojego lasu może podzielimy ogrody na pół i każda będzie miała części słoneczne i cieniste

Mi brakuje cienia bardzo -jedynie od wąskiej strony ,tam gdzie Shainy mam fajny chłodek w upały

Z tymi zdjęciami to tak teraz ,bo jeszcze się obijam trochę -wolę fotki cykać niż chwycić za łopatę z rozpędu -jak wrócę do pracy ,to już nie będzie czasu na takie tasiemce
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
TAR 13:03, 09 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7618
Madziu, kurteczka, pieknie, nie wiem co zacytowac. Bajecznie i tyle. Klony mnie oszolomily z pieknością i wielkościa.
Tawulca Crispe mam, Tanaki tez. Trzeba ich pilnowac bo mocno rosna ale fajnie zadarniaja. Ja osobiscie je lubie.
Twoj buk Tricolor pokazuje, ze powinnam swojego posadzic do słonka, moj zielony i sie nigdy tak nie wybarwi z braku slonca, dęby go zaciemniaja. Ale nie mam na niego miejscowki, duzy juz jest i boje sie go wykopywac. Ja bym dala od frontu ale luby bedzie sapal, ze ostatnie słońce mu zabieram.

I gdzie kupilas Molly Schroeder, poluje juz 3 sezon. Prosze szybciutko mi napisac


Aprilu ale jak to żółty? Eternal? Moj ma listeczki male ale juz sa wielokolorowe. Bede go przesadzac. Moze jeszcze Twoj sie wybarwi albo wyjda kolorowe listki.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 13:18, 09 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Magda, podział ogrodów na pół to fajny plan, tylko daleko do ciebie. Pół swojego zostawię tobie, będziesz przyjeżdżać i ogarniać. A ja dzierżawię pół twojego

Tarcia. Noooo, Eternal jest żółty, dziewczyny w sobotę też się dziwiły Może się jeszcze wybarwi. Początkowe listki były czerwone.
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 13:20, 09 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7618
Jola to masz nowy gatunek, ktorego nie ma nikt inny. Wystarczy dokupic Eternala
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 13:21, 09 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Tarcia, nawet tak nie żartuj....
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:22, 09 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
W zeszłym roku, jak Magda go przywiozła był "normalny". U mnie tak zgłupiał
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 13:25, 09 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7618
Dziewczyno co ty swoim roslinom sypiesz w ten dołek
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 13:51, 09 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
April napisał(a)
Magda, podział ogrodów na pół to fajny plan, tylko daleko do ciebie. Pół swojego zostawię tobie, będziesz przyjeżdżać i ogarniać. A ja dzierżawię pół twojego

Tarcia. Noooo, Eternal jest żółty, dziewczyny w sobotę też się dziwiły Może się jeszcze wybarwi. Początkowe listki były czerwone.


Jola ale też będziesz pół mojego ogarniać ? bo u mnie chwastów mocccc-znowu ,a co dopiero było perfekto teraz takie drobiażdżki ,że zastanawiam się ,czy tylko nie zedrzeć haczką

Mój Eternal jest taki teraz -też żółtawy




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
TAR 13:57, 09 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7618
Może tak maja i wybarwia sie. Ciekawa jestem jaki moj bedzie, bo na razie ma male listeczki kolorowe.
Za to Rising Sun ma pomaranczowe
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 13:58, 09 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
TAR napisał(a)
Madziu, kurteczka, pieknie, nie wiem co zacytowac. Bajecznie i tyle. Klony mnie oszolomily z pieknością i wielkościa.
Tawulca Crispe mam, Tanaki tez. Trzeba ich pilnowac bo mocno rosna ale fajnie zadarniaja. Ja osobiscie je lubie.
Twoj buk Tricolor pokazuje, ze powinnam swojego posadzic do słonka, moj zielony i sie nigdy tak nie wybarwi z braku slonca, dęby go zaciemniaja. Ale nie mam na niego miejscowki, duzy juz jest i boje sie go wykopywac. Ja bym dala od frontu ale luby bedzie sapal, ze ostatnie słońce mu zabieram.

I gdzie kupilas Molly Schroeder, poluje juz 3 sezon. Prosze szybciutko mi napisac


Aprilu ale jak to żółty? Eternal? Moj ma listeczki male ale juz sa wielokolorowe. Bede go przesadzac. Moze jeszcze Twoj sie wybarwi albo wyjda kolorowe listki.


Ania Dziękuję
ja właśnie chcę ,żeby mi tą stromą część zadarnił -więc mam nadzieję ,że mu się spodoba -a skarpa wiadomo w tej części sucha i gorąca

mój buk teraz ładny -póżniej na słońcu robi się taki nijaki wybladły -więc nie wiem jaka miejscówka mu lepsza

Molly kupiłam u nas w szkółce azaliowej -ale w tym sezonie ich nie widziałam -jak zobaczę to napiszę do Ciebie ,czy nadal chcesz
ona malutka narazie -mało ją co widać
te wszystkie 3 są bardzo do siebie podobne Molly ,Pinkmono i ten nowy Shirogami
tu Molly


Pinkimono

Shirogami
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies