Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień

Pokaż wątki Pokaż posty

Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień

Kokesz 11:17, 30 cze 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Johanka77 napisał(a)





Dzięki Dziewczyny!
Andrzeje są nieocenieni!


Hahaha coś w tym jest
Mój eM też Andrzej

Pięknie się zapowiada
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Johanka77 12:43, 30 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kokesz napisał(a)


Hahaha coś w tym jest
Mój eM też Andrzej

Pięknie się zapowiada


Dzięki Renia!
Pozdrów Andrzeja!

Jak Tam jeżówki BK?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sylwik69 12:23, 01 lip 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Czytając i patrząc na Twoje inspiracje jestem pewna ,że będzie to magiczne miejsce antracyt i czerń elewacji drewnianej megaaa!! kawa w takim miejscu będzie smakować wyśmienicie pozdrawiam Asia
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Dragonka 16:55, 01 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Johanko, przyszłam bo podczytuję i podziwiam Twój ogród 'pierwotny'- śledziłam powstawanie Carexowiska, i pozostałych rabat, wiem,że jesteś bardzo pracowita co widać Widząc nowy projekt też chciałam zobaczyć co to za miejsce nowe będziesz ujarzmiać... no i muszę już wyjść z cienia- domek jest przepiękny- na wizualce, bryła świetna, choć nie jestem fanką bardzo nowoczesnych brył- ten mnie urzekł. Jest śliczny, i oby roboty szły sprawnie bo z przyjemnością będę zaglądać, jeśli pozwolisz
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
Johanka77 17:26, 01 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
sylwik69 napisał(a)
Czytając i patrząc na Twoje inspiracje jestem pewna ,że będzie to magiczne miejsce antracyt i czerń elewacji drewnianej megaaa!! kawa w takim miejscu będzie smakować wyśmienicie pozdrawiam Asia


Sylwia, marzy mi się tu ta kawa już! Choć pita to pewnie za rok będzie, a najwcześniej we wrześniu.
Z ogrodem się nie spieszę, niech Panowie zakończą przemarsz wojsk. Wtedy weźmiemy się za glebę

Cieszę się, że mój styl Ci się podoba
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 17:30, 01 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dragonka napisał(a)
Johanko, przyszłam bo podczytuję i podziwiam Twój ogród 'pierwotny'- śledziłam powstawanie Carexowiska, i pozostałych rabat, wiem,że jesteś bardzo pracowita co widać Widząc nowy projekt też chciałam zobaczyć co to za miejsce nowe będziesz ujarzmiać... no i muszę już wyjść z cienia- domek jest przepiękny- na wizualce, bryła świetna, choć nie jestem fanką bardzo nowoczesnych brył- ten mnie urzekł. Jest śliczny, i oby roboty szły sprawnie bo z przyjemnością będę zaglądać, jeśli pozwolisz


Cześć Smocza Basiu!
Fajnie, że się ujawniałaś kurczę, ciekawe ile osób tak nas czytuje cichaczem

Wpadaj śmiało i kibicuj proszę. Bo jak widzisz, tak pędziło i się zacięło
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Dragonka 17:57, 01 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Johanka77 napisał(a)


Cześć Smocza Basiu!
Fajnie, że się ujawniałaś kurczę, ciekawe ile osób tak nas czytuje cichaczem

Wpadaj śmiało i kibicuj proszę. Bo jak widzisz, tak pędziło i się zacięło


Myślę, że sporo jest cichych 'czytaczy' takich jak ja- którzy wracają codziennie poczytać kolejne strony, zaprzyjaźniają się z wątkiem, czują się jak u dobrych znajomych i z uśmiechem wracają znowu- a że z czasem głupio jest się przyznać, że się tak cżłowiek zadomowił bez wiedzy właściciela wątku to inna sprawa Ja nic mądrego ogrodowego nie wiem, więc udziału w rozmowach nie biorę, ale teraz juz nie będę na to zważać i będę wpadać palnąć jakąś głupotę a co
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
wiklasia 18:10, 01 lip 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Cichacz się melduje i cichaczem ujawnia. Oczywiście bezgłośnie
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Johanka77 18:16, 01 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dragonka napisał(a)


Myślę, że sporo jest cichych 'czytaczy' takich jak ja- którzy wracają codziennie poczytać kolejne strony, zaprzyjaźniają się z wątkiem, czują się jak u dobrych znajomych i z uśmiechem wracają znowu- a że z czasem głupio jest się przyznać, że się tak cżłowiek zadomowił bez wiedzy właściciela wątku to inna sprawa Ja nic mądrego ogrodowego nie wiem, więc udziału w rozmowach nie biorę, ale teraz juz nie będę na to zważać i będę wpadać palnąć jakąś głupotę a co


No śmiało!
Na moich wątkach głupotki bardzo miłe widziane a nawet skazane!
Nie ma nudy
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 18:19, 01 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
wiklasia napisał(a)
Cichacz się melduje i cichaczem ujawnia. Oczywiście bezgłośnie


No moja Droga! Ty to ściemniacz, a nie cichacz!
Krzyknij sobie, echo w lesie będzie
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies