Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zapętliłam się... :) Pomocy!

Pokaż wątki Pokaż posty

Zapętliłam się... :) Pomocy!

ajka 14:19, 16 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Strasznie prostrokato, żwiru za dużo, Juzia dobrze radzi. Trochę ten warzywniak stał się głównym punktem programu, ja bym z przodu po lewej stronie, posadziła jakieś ozdobne drzewa, które by go przysłoniły trochę. Ważne że widzisz swoje błędy i chcesz działać.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
LIDKA 16:36, 22 cze 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7027
Ty się nie martw na zapas . Jak chcesz mieć ładnie to zakąasaj rękawy razem z mężem i narysuj co i jak chcesz a potem do roboty. Ja wprawdzie nie mam kamienia aż tyle ale też przesadziłam cały ogródek od nowa. Nie było widać a miałam sporo roślin i nawet kilka sporych drzewek.

Dziewczyny na forum zawsze doradzą nawet jak niektóre rady się nie podobają to one nie są ze złości tylko z dobrego serca.

Na razie to ja widzę że jesteś pracowita i lubisz warzywka. I to mi się podoba


Pochodź sobie po innych wątkach i popatrz co Ci się podoba i jaki styl byłby Twój.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
maksimini 23:40, 22 cze 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
Witam się,
dla mnie za dużo różnych materiałów, żwirek, kora, kamienna ścieżka, bambus, metalowe elementy uspokoiłabym to,
ja też warzywnik dałabym na koniec i posadziła jakieś drzewa
I nie poddawaj się tylko ołówek w rękę i zaplanuj najpierw na kartce co chcesz i ewentualnie gdzie. Wrzuć na forum, na pewno znajdziesz pomoc.
Głowa do góry, dasz radę, wszyscy popełniamy błędy
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies