Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

olciamanolcia 22:16, 29 wrz 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051
Mirka napisał(a)
Ja w nasadzeniach nie pomogę ale fotki jesienne chętnie obejrzę
Myślę że sam fajnie tę rabatę skomponujesz


Na fotki jeszcze trzeba bedzie poczekać)
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 22:17, 29 wrz 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051
pawel2806 napisał(a)
Mogłabyś zrobić sesję wim's red'owi interesuje mnie ta hortensja, jakie duże są pojedyncze kwiaty

Jutro wstawię aktualne zdjęcia.Tu zdjęcie z końca lipca. Wim's red na pierwszym planie-te lekko przebarwione)

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
zawitka 08:39, 30 wrz 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Witaj ciezę się ze założyłaś wątek masz piekne hortki werbenę rozchodniki i trawę to co króliczki lubią najbardziej.

Co do hortrk Wims ed Diamond Rouge mam je 5 lat i niestety zadne cięcia nie pomagają co roku leżą pod ciężarem kwiatów .Za cienkie mają gałązki .Będę je wymieniac i dawać pod te które ładne sztywne gałązki mają .Pozdrawiam i będę zaglądać

Powiedz proszę jaką wysokość ma ten różowy rozchodnik????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
olciamanolcia 12:37, 30 wrz 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051
zawitka napisał(a)
Witaj ciezę się ze założyłaś wątek masz piekne hortki werbenę rozchodniki i trawę to co króliczki lubią najbardziej.

Co do hortrk Wims ed Diamond Rouge mam je 5 lat i niestety zadne cięcia nie pomagają co roku leżą pod ciężarem kwiatów .Za cienkie mają gałązki .Będę je wymieniac i dawać pod te które ładne sztywne gałązki mają .Pozdrawiam i będę zaglądać

Powiedz proszę jaką wysokość ma ten różowy rozchodnik????


Witam Cię w moim ogrodzie )
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 12:47, 30 wrz 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051
pawel2806 napisał(a)
Mogłabyś zrobić sesję wim's red'owi interesuje mnie ta hortensja, jakie duże są pojedyncze kwiaty

Moje Wim’s są trzyletnie . Z roku na rok maja coraz wieksze kwiatostany ale są dość sztywne.Tu zdjęcie z dziś
Na ostatnim w towarzystwie Silver

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 12:53, 30 wrz 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051
Tu moje tegoroczne nabytki - Magical Sweet Summer

A tu trzcinniki w towarzystwie Limelight i webeny






Tu Magical Mont Blanc
P
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 13:03, 30 wrz 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051


Tu Diamant Rouge.

A w donicy Silverka

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Mirka 13:05, 30 wrz 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
olciamanolcia napisał(a)

Moje Wim’s są trzyletnie . Z roku na rok maja coraz wieksze kwiatostany ale są dość sztywne.Tu zdjęcie z dziś
Na ostatnim w towarzystwie Silver


Ja jak kupiłam miesiąc temu tę hortensję to też miała ogromne kwiatostany i pędy sztywne i dość grube.
Okaże się wiosną jak u mnie będzie rosła.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 13:10, 30 wrz 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Justyna powiedz jak sadzisz cebulki w te opakowania po jajkach to sypiesz tam ziemi czy jak ty to robisz?
Zbieram opakowania i będę tak sadzić czosnki . Ale czosnki to duże cebule i nie wiem czy nie w co drugą posadzić aby miejsce miały. Hehe ale problem mam co?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
olciamanolcia 13:26, 30 wrz 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7051
Mirka napisał(a)
Justyna powiedz jak sadzisz cebulki w te opakowania po jajkach to sypiesz tam ziemi czy jak ty to robisz?
Zbieram opakowania i będę tak sadzić czosnki . Ale czosnki to duże cebule i nie wiem czy nie w co drugą posadzić aby miejsce miały. Hehe ale problem mam co?


Robie dziury z pod spodem wytłaczanki- w tych dołkach-przygotowuje dziurę w ziemi pod cebule, wkładam wytłaczankę wsadzam cebulki i zakopuję.

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies