Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

Mirka 14:27, 04 paź 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
olciamanolcia napisał(a)
Przyjechały róże MW❤️


Co to za piękności zakupiłaś?(skrót mi obcy)
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Wiaan 16:20, 04 paź 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
olciamanolcia napisał(a)
Działam przed frontem. Zaczęłam czterodniowy urlop wiec wypoczywam po swojemu

Zebrałam wszystkie kulki i posadziłam tu

W wolne miejsca dojdą kosodrzewiny bo na skarpie są posadzone za gęsto oraz moje turzyce brązowe , które się wysłały i tworzą ładne sadzonki.


Wynegocjowałam urlop na piątek

Bedą kulki, ja to lubię
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
olciamanolcia 17:06, 04 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Mirka napisał(a)

Co to za piękności zakupiłaś?(skrót mi obcy)


Mirko to róże Munstead Wood podpatrzone u Dziewczyn. Zauroczył mnie ich kolor-liczę na takie cuda jak u Nich
Skróty hehe jak kiedyś czytałam SŚ ML EE ID to sama nie wiedziałam o co biega a teraz mondra jetem ,że hoho
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 17:08, 04 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Wiaan napisał(a)


Wynegocjowałam urlop na piątek

Bedą kulki, ja to lubię


taaa ...kulki Myślę ,za jak dosadzę do nich kosodrzewiny i trawy to będzie całkiem całkiem no i ..zimozielono
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
LIDKA 20:53, 04 paź 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7114
Jak ja kupowałam róże z gołym korzeniem to przyszly bez doniczek z odrobiną torfu i korzeń zawinięty czarną folią. Wyjmij z tych doniczek, namocz pare godzin i sadź.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Martka 21:06, 04 paź 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Justynka, z gołym korzeniem wyglądają tak:
Potem usunę fotkę.
Jeśli to goły korzeń, to tak jak Lidka mówi, namocz na dobę, przytnij liście i jak najszybciej sadź. Dziwne, sprzedali w donicy jako "goły korzeń"? To mija się z celem. Róże z gołym korzeniem są wykopywane i hibernowane, dopiero potem trafiają do odbiorców, ale nie mają liści.

Fajnie, że skusiłaś się na Munstead Wood! Też mam trzy i bardzo dobrze się zaprezentowały w pierwszym sezonie, ale liczę na więcej za rok
Ładne kulkowisko przed ogrodzeniem, taki urlop po swojemu lubimy
MartaCho 22:02, 04 paź 2022

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2171
olciamanolcia napisał(a)



Skróty hehe jak kiedyś czytałam SŚ ML EE ID to sama nie wiedziałam o co biega a teraz mondra jetem ,że hoho


Tak, dokładnie tak samo miałam
____________________
Marta Ogród zacząć czas
olciamanolcia 08:13, 05 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
LIDKA napisał(a)
Jak ja kupowałam róże z gołym korzeniem to przyszly bez doniczek z odrobiną torfu i korzeń zawinięty czarną folią. Wyjmij z tych doniczek, namocz pare godzin i sadź.


Takie róże to ja zawsze z marketów z biednej półki kupowałam. Faktycznie owinięte tylko folią i ulepą z torfu.
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 08:21, 05 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Martka napisał(a)
Justynka, z gołym korzeniem wyglądają tak:
Potem usunę fotkę.
Jeśli to goły korzeń, to tak jak Lidka mówi, namocz na dobę, przytnij liście i jak najszybciej sadź. Dziwne, sprzedali w donicy jako "goły korzeń"? To mija się z celem. Róże z gołym korzeniem są wykopywane i hibernowane, dopiero potem trafiają do odbiorców, ale nie mają liści.

Fajnie, że skusiłaś się na Munstead Wood! Też mam trzy i bardzo dobrze się zaprezentowały w pierwszym sezonie, ale liczę na więcej za rok
Ładne kulkowisko przed ogrodzeniem, taki urlop po swojemu lubimy



Dziś je posadzę. Jak wyciągnę z donicy to sie okaże, czy tylko wetknięte w ziemię czy tez ukorzenione.

Zdjęcia nie usuwaj-nie przeszkadza

Te róze wpadły mi w oko od razu jak je tylko u Was zobaczyłam.Nie będę robić stricte różanki choć miałam taki zamiar. Posadzę je w rabacie pod grabami-będą miały towarzystwo hameln, seslerii, stipy i oczywiście rozchodnika Mr Goodbud. Na tyłach są hortki także będzie na bogato
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 08:21, 05 paź 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
MartaCho napisał(a)


Tak, dokładnie tak samo miałam


____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies