Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witajcie :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Witajcie :)

blazej_kowal... 09:29, 17 mar 2022


Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 34
Witam Was Wszystkich,
Mam na imię Błażej. Wczoraj odważyłem się w końcu dodać cokolwiek na forum. Obserwuję Was od 10 lat, czytam, oglądam, podpatruję pomysły. Trafiłem tutaj po tym jak kupiłem z rodzicami "działkę z ruinami", a w tv zaczęła królować Maja. Tam dowiedziałem się o tym forum i postanowiłem sprawdzić...
Okazuje się, że Pani Danusia założyła wyjątkowo inspirujące miejsce. Jest co poczytać i pooglądać. Macie naprawdę piękne ogrody.
Trzy lata temu odkryłem, że istnieje świat poza pracą i od tamtej pory moja rodzina powiększyła się o żonę i córeczkę, no i jeszcze jednego kotka W dodatku odżyła moja pasja ogrodnicza, a żona się tym powoli zaraża no i dzidzia zaczyna pomagać.
Najważniejsze dla nas jest czerpanie radości z tego grzebania w ziemi, plewienia, sadzenia, układania, przerabiania. Mamy też misję: zagospodarować gruz że zburzonej stodoły.
Jak narazie wychodzi całkiem fajnie. Najważniejsze, żeby sprawiało to wszystko przyjemność.
Pozdrawiam

____________________
Błażej - Ogród dwunastu kotów
Gardenarium 09:30, 17 mar 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Błażeju, bardzo się cieszę, że jesteś tu od 10 lat, to całkiem sporo. Pokazuj co masz.

Masz już wątek, podpis nie działa, pomogę.

Założyłeś wizytówkę, przeniosę do naszych ogrodów.,
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosialuk 18:33, 17 mar 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Cześć

Ciekawa jestem tego co tworzycie. I masz rację, że najważniejsze jest by sprawiało nam radość to grzebanie w ziemi. A tu na forum można sobie pogadać na ogrodowe tematy, których czasem rodzina nie podziela.

Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies