Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Złe dobrego początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Złe dobrego początki...

kabri 13:33, 02 lip 2022

Dołączył: 05 paź 2017
Posty: 29
Kasia już widziałam zdjęcia - dziękuję

Ania - no jak to się mówi mądry Polak po szkodzie, ja dzięki wam będę miała trochę z górki
A o tym zielonym tle za Pissardi pomyślę, choć nie planowałam bo nie chce za głębokiej tej rabaty robic bo zaraz obok stoi plac zabaw i dzieciaki muszą mieć dostęp dookoła
____________________
Karolina Złe dobrego początki...
sarenka 07:36, 19 mar 2023


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Cześć Karolina
Dziękuję za odwiedziny u mnie.
Ta kocimiętka co pytałaś to CAT’S PAJAMAS. Zobaczę jaka w tym roku urośnie.

Tak jak wcześniej było napisane, dobrze by było jakbyś dodała rysunek z planem całej działki, co dzień się znajduje.

Czy udało Ci się użyźnić glebę w zeszłym roku??

Ja swój ogród w sumie to chyba z 5-6 lat robiłam. Licząc od pierwszej posadzonej roślinki. Na początku to średnio wyglądało. Teraz jestem zadowolona.
Nadal chętnie bym drzewa posadziła. W sumie nie planuje zandych nowych roślin u siebie, ale kto wie, może coś jeszcze posadzę, może zabirze tą swoją symetrię na rabatach i jakieś drzewo się znajdzie.

Od siebie mogę polecić Ci takie rośliny
Amanogawa,pissardi, świdośliwa, bodziszek rozanne,jeżówka delicious candy,lawenda,stopa,trzcinnik karl foester,przywrotnik, brunnera,tozplenica hameln,flosk taki niski,ale nie pamiętam jak się nazywa,cisy,lilaki.

Cokolwiek wybierzesz u siebie to warto sadzić w większej ilości i powtarzać te rośliny na wszystkich rabatach
Pozdrawiam
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies