Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Hirutkowy raj:))

Pokaż wątki Pokaż posty

Hirutkowy raj:))

barbara_kraj... 16:40, 30 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Lilie śliczne, a tak w ogóle, to zagęszcza Ci się już. Niedłgo chwasty nie będą miały pola do popisu
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Krys 22:15, 01 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Bogdzia napisał(a)
Krysiu nie ma tego złego ...(dalej znasz) , nie trzeba bedzie podlewac a pogoda ma się szybko poprawic. Faktycznie busz Ci się na grzadkach już robi.Pozdrawiam serdecznie.


Bożenko tak coraz gęściej mam na grzdkach ,ale jeszcze sporo bedzie do obsadzenia jak skonczymy dom,wiec wiekszość roślinek rozmnazam :_ pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Krys 22:18, 01 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
barbara_krajewska napisał(a)
Lilie śliczne, a tak w ogóle, to zagęszcza Ci się już. Niedłgo chwasty nie będą miały pola do popisu


Basiu urok lilii odkryłam tu jakiś czas temu i moja mam miała ich sporo.Sadzę wokół nich żurawki i funkie,a tworzy się namiastka rabaty wiejsko-angielskiej
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 22:33, 09 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, co u Ciebie?
Może chcesz coś od sprzedawcy acm-agro na allegro? Będę zamawiać czarne maliny i 2 róże
daj znać.

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4196368
Buziaki
k.
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 22:34, 09 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu ale się u ciebie rozrosło! Lilie cudne! I jak, padało w międzyczasie?
Buziaki
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 23:02, 09 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Karolina nic nie padało u nas,jutro oblukam co ten uzytkownik ma,właściwie czekam na swieto kwiatów i wystawe z zakupami zmykam spac
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Joanna___ 22:32, 10 lip 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Krysiu ależ piękna zieleń w Twoim ogrodzie,miło się patrzy,ach.
Dawno nie zaglądałam.
Chyba też w przyszłym roku kupię lilie.Co chwilę u kogoś widzę i nabieram chęci.No i ten zapach.Tylko nie wiem czy wszystkie pachną,doczytam
Mam nadzieję,że domek dobrze Ci się urządza.My też cały czas "walczymy".
____________________
barbara_kraj... 01:25, 11 lip 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Krysiu, podrosła. Szkoda, że musialam ją dwa razy przesadzać. Gdyby nie to, z pewnością bylaby wieksza!

____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
popcorn 08:36, 19 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Krysiu, co u Ciebie! Nie zamówiłam w końcu.. czarną malinę dorwałam u nas na targu A Święto Kwiatów już za tydzień! Jedziemy? Spotkamy się?

PS 3-4 sierpnia jest koło Jarocina, ok 150 km od nas od Ciebie bliżej, impreza - dni otwarte w szkółce róż Rosarium p. Chodun. 10% rabatu na róże, a mają ich imponującą kolekcję. Może się wybierzemy? Bożenka jest chętna.


buziaki!
k.
____________________
Mój nowy ogródek
Krys 21:49, 19 lip 2013


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Joanna___ napisał(a)
Krysiu ależ piękna zieleń w Twoim ogrodzie,miło się patrzy,ach.
Dawno nie zaglądałam.
Chyba też w przyszłym roku kupię lilie.Co chwilę u kogoś widzę i nabieram chęci.No i ten zapach.Tylko nie wiem czy wszystkie pachną,doczytam
Mam nadzieję,że domek dobrze Ci się urządza.My też cały czas "walczymy".

Joanna w domu wywalczyliśmy już sypialnie został nam salon i kuchnia,teraz bedzie jazda ogród tak teraz z doskoku,bardzo mało mam na niego czasu- mus zarobić na wyposażenie kuchni miło ,ze zagladasz pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies