Gdzie jesteś » Forum » Literatura ogrodnicza » Czasopisma o tematyce ogrodniczej - polskie

Pokaż wątki Pokaż posty

Czasopisma o tematyce ogrodniczej - polskie

hanka_andrus 18:23, 25 sie 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
A ja przestałam kupować.Powiela się w nich wiele takich samych artykułów-minimalnie zmienionych,ale jednak powtarzają się te same treści.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basiaw 19:28, 25 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Ja całkowicie zrezygnowałam z Kwietnika, w moim odczuciu najsłabsze pismo, ale Werandy Country i Ogrodów na razie nie mogę zrezygnować, każdy nowy numer to dla mnie święto
____________________
Nasz mały, zielony świat
Sebek 22:13, 25 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Mnie ostatnio kusiły Ogrody, ale to dość droga gazeta....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Basiaw 07:10, 26 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Sebek napisał(a)
Mnie ostatnio kusiły Ogrody, ale to dość droga gazeta....


Ja sobie w takich momentach tłumaczę - nie palę, nie piję, to jakiś inny nałóg mogę mieć W końcu jedna paczka papierosów,nawet najtańszych śmierdziuchów, jest droższa od tego pisma.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Sebek 14:39, 26 sie 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No właśnie, ja też nic z tych rzeczy, więc na rośliny wydaję.

Czytam tylko Mój Piękny Ogród, ale mam dwa wydania Twojego ogrodnika - od Danusi zresztą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabriela 16:12, 26 sie 2011


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
A ja zachłanna jestem i czytam prawie wszystko co się ukazuje: Działkowca, Ogrody, Mój piękny ogród, Kwietnik i Werandę Country, ale z wnętrzarskich tylko Werandę i Moje Mieszkanie, bo są takie "w moim stylu".Właściwie powinnam napisać, że usiłuję czytać, bo to czas, czas którego ciągle mało.
Hania ma rację, że tematy się powtarzają, bo są sezonowe. Ja jednak jak ta sroka, bardzo lubię oglądać w tych pismach piękne zdjęcia, aranżacje. Z nałogów jestem tylko herbaciarą straszną, więc nie mam wyrzutów sumienia, że wydaję za dużo na gazety.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
justi 21:16, 26 sie 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Ja tez kupuję te pisemka. Często czytam po sto razy w zimie, w kuchni przy świecach z gorącą herbatą, a koło mnie mój psiak. Jest fajnie jak jeszcze pada śnieg. Uwielbiam ten klimacik.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Joku 21:23, 26 sie 2011


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12087
Kiedyś też zbierałam czasopisma i po kilka razy w roku robiłam sobie takie sesje zdjęciowo - czytaniowe jak Justyna. Czasopisma kupuję takie same, ale czasu mi brakuje na przeczytanie wszystkiego.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joanka 09:27, 31 sie 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Szczególnie uwielbiam wyciągać moje papierowe sterty w długie jesienne lub zimowe wieczory.
I ciekawe, że za każdym razem odkrywam coś nowego.

Kwietnika również już nie kupuję, zrobiłam remanent i wyrzuciłam nawet parę egzemplarzy. Co do powtarzalności, to bardzo często zamieszają te same zdjęcia w różnych numerach specjalnych, sezonowych, np. aranżacje balkonów lub tarasów, w kilku tytułach są takie same.
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Basiaw 09:29, 31 sie 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Asiu, nie tylko w czasopismach ogrodniczych się powtarzają, widziałam już przedruki zdjęć i w czasopismach kulinarnych, to samo zdjęcie a różne przepisy, ręce opadają.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies