Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród mały, ale pojemny;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mały, ale pojemny;)

beta 13:21, 31 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
łał...nie wiem co powiedzieć...dałeś czadu tymi zdjęciami...piękny wymuskany ogród...wszystko zdrowo rośnie...bosko...teraz to tylko wypoczywać na zielonej trawce
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 13:25, 31 sie 2016


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
ele2001 napisał(a)
Jescze jestem dzisiaj i będę - dysk mi wypadł wieczorem jadę wstawić już miejsca sobie nie umiem znaleźć dobrze że jest ogrodowisko

Już mówię po kolei: kłosowiec,turzyca rzędowa "Variegata", żurawka "amethyst myst"


jezu...ale kontuzja...w takim razie trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia...
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
iwka 13:30, 31 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ele2001 napisał(a)
Jescze jestem dzisiaj i będę - dysk mi wypadł wieczorem jadę wstawić już miejsca sobie nie umiem znaleźć dobrze że jest ogrodowisko

Już mówię po kolei: kłosowiec,turzyca rzędowa "Variegata", żurawka "amethyst myst"
Bardzo dziękuję, a taki zestaw na słonko się nadaje czy tak średnio? świeci od południa do zachodu

życzę szybkiego powrotu do zdrowia


____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
13:33, 31 sie 2016
ele2001 napisał(a)






a tych hakonechola to ile szt wsadziłeś ....chodzi mi o jedna strone przy tych kulkach bukszpanowych. i jaka duza juz jest ta kepa? (szerokość)

bo u mnie ta trawa bardzo słabo rosła 1 szt miałam i na złośc dokupiłam kilka ze maja rosnąc i juz! i teraz sie zastanawiam czy moze nie za gesto posadziłam?
A_gawa 13:56, 31 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
ele2001 napisał(a)






Czy żółta hakone jest u Ciebie w słońcu? Jaka to odmiana?
Jeśli już odpowiadałeś, to przepraszam, ale ciężko się przebić przez te wszystkie strony. Chciałabym ją połączyć z intensywno różową jeżówką, miskantami, piórkówką i kamieniami. Myślę, że będzie świetnie wyglądać. Tylko chcę ją na wystawie południowej - da radę? Jak sądzisz?

Ogród boski! Jak z żurnala. Bardzo mi się podoba Twój styl.


Czy trawa pod śliwą to trzcinnik?

Z góry dzięęęękuję za odpowiedzi?
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
A_gawa 14:04, 31 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Przemku, a jaki masz przedogródek? Pokażesz?

Skoro już się tak rozpędziła z tymi pytaniami...

Czy Twoim zdaniem na przedogródek pasowałyby 3 śliwy wiśniowe 'Pissardii', pod nimi w rzędzie tawuła van Houtte'a podsadzona żółtym płożącym jałowcem? Trochę to będzie nudnawa, przewidywalna kompozycja - ale nie wiem jak ją uatrakcyjnić - co dodać.

____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
AsiaK_Z 14:39, 31 sie 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Przemku, bajka siedzę z rozdziawioną gębą
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
milka666 14:55, 31 sie 2016


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 139
kiedy u mnie tak będzie , przyjedz nakarmię przenocuję
____________________
Milena nowe życie
Matka 15:06, 31 sie 2016


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
po ile krzaków hortensji masz w jednym miejscu?
____________________
U Matki
Borbetka 15:18, 31 sie 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Gdzie te zawilce masz? Przymierzam się, ale szukam w miarę niskich.
Ogród, co tu dużo pisać, bajkowy.
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies