Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Ani

Elfik 22:49, 22 sty 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Gladiole - to jedne z moich ukochanych kwiatów, ale ... zrezygnowałam. To ciągłe wkopywanie i wykopywanie cebul... A Ty Aniu masz ich aż 50 odmian! Podziwiam! Masz je przepiękne i dorodne!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
annawu 22:50, 22 sty 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881












____________________
Ania - W gródku Ani
annawu 23:03, 22 sty 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Elfik napisał(a)
Gladiole - to jedne z moich ukochanych kwiatów, ale ... zrezygnowałam. To ciągłe wkopywanie i wykopywanie cebul... A Ty Aniu masz ich aż 50 odmian! Podziwiam! Masz je przepiękne i dorodne!


Elu tu muszę pochwalić mojego M. to on sadzi i wykopuje je, podlewa, nawozi stosuje środki na choroby i szkodniki, do mnie należy oczyszczenie i segregacja cebul.
____________________
Ania - W gródku Ani
Elfik 23:05, 22 sty 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Ooo, ja też Go chwalę! Pozdrowienia!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
marzena 23:07, 22 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Ania, szalejesz z tymi odmianami gladioli, mnóstwo ich masz i bardzo ładne !
ja nie mam żadnej... ale 'nie mam nerwów' do roslin, ktore trzeba wykopywać i przechowywać....
____________________
marzena O....!
annawu 23:21, 22 sty 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Marzenko szaleję z odmianami aby dogodzic klientom, bo oni mają różne wymagania.
____________________
Ania - W gródku Ani
monteverde 01:47, 23 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Aniu mamy tu jedną ogrodniczkę co cebule i kłącza sadzi na kilogramy zajrzyj tu: Moj fioł na punkcie ogrodu.... autor ibiza, wstawiała zdjęcia też w tematycznych
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
annawu 13:27, 23 sty 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
monteverde napisał(a)
Aniu mamy tu jedną ogrodniczkę co cebule i kłącza sadzi na kilogramy zajrzyj tu: Moj fioł na punkcie ogrodu.... autor ibiza, wstawiała zdjęcia też w tematycznych



Aniu, dobrze powiedziane, że 'Ibiza.... sadzi na kilogramy', wielką kolekcję posiada tych cebulowatych.
Mam niektóre gladiole takie same jak ma Ibiza, widocznie pochodzą z tej samej hodowli.
Ja swoje mam od Smolenia.
____________________
Ania - W gródku Ani
wanda7 11:04, 25 sty 2012


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 787
Dzień dobry, Aniu, na początku się przedstawię. Jestem tutaj od wczoraj, mam na imię Wanda i powoli odwiedzam wasze piękne ogródki. Przeczytałam u innej Ani, że bardzo ładnie wschodzi ci heliotrop. Ja właśnie przymierzam się do wysiania jutro lub pojutrze. Czy mogłabyś mi poradzić dokładnie, jak zrobić, żeby tak wzeszły jak u ciebie. Jaka ziemia? Jakie stanowisko? Czy siać już teraz, czy poczekać? Czy przykryć folią? No wiesz, wszystko mnie interesuje, bo niezwykle mnie zachwyciła ta roslina swoim kolorem. Marzy mi się posadzić ją przy białych różach.
____________________
Pod dębem - róże, liliowce, hosty, żurawki i reszta
annawu 19:27, 25 sty 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Witaj Wandziu w moim ogródku. Nasionka możesz już wsiać ja zawszę sieję w torfie zakupionym w sklepie ogrodniczym, wsiane nasionka przykrwam gazetą albo folią, aż do wzejścia nasion. Gdy się pokazuje serducho roślinki przepikowuję do doniczek.


Na zdjęciu siewka heliotropu z 26 lutego w ubiegłym roku












U Ciebie posadzony przy białych różach będzie ładnie wyglądał.
____________________
Ania - W gródku Ani
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies