Gdzie jesteś » Forum » Ważne informacje dla wszystkich » Propozycje konkursu na Ogrodowisku

Pokaż wątki Pokaż posty

Propozycje konkursu na Ogrodowisku

Yen 02:14, 22 kwi 2012


Dołączył: 13 sie 2011
Posty: 160
Jak to nie masz szans? to właśnie my, raczkujący ogrodnicy powinniśmy się wykazać. Mnie się podoba konkurs na detal ogrodowy. Duże pole do popisu.! A nagrodą moze być dyplom od Danusi! Ja bym go powiesiła w salonie! Albo w jakiejś wodoszczelnej ramce ustawiła w najbardziej widocznym miejscu w ogrodzie!
____________________
Jola - ogród, to co tygrysy lubią najbardziej... Ogród na górze piasku....
Piotrullo141 00:35, 24 kwi 2012

Dołączył: 25 mar 2012
Posty: 67
Witajcie ! Tak na rozluźnienie atmosferki może konkurs wyłaniający ogrodnika o najlepszych umiejętnościach operowania kosiarką Zrobimy wielkie pole, albo ktoś z forumowiczów udostępni swoją wielką działkę, której mu się nie chce kosić i wtedy każdy ogrodnik pokaże co potrafi. Nagrodą będzie jakaś fajna kosiarka Pozdrawiam.

P.S Tylko w takim konkursie mógłbym wygrać, bo na inne kategorie to nie mam najmniejszych szans .
____________________
Amatorskie małe co nieco ...Czyli jak chcesz się pośmiać to zapraszam
monteverde 00:43, 24 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
hahaha, dobre
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Piotrullo141 00:50, 24 kwi 2012

Dołączył: 25 mar 2012
Posty: 67
Nie wiem czy dobre Ale nowa maszyna by się przydała .

A tak na serio mówiąc to uważam, że konkurs to super sprawa. Zachęci do ulepszania tych, którzy już i tak sporo osiągnęli oraz doda otuchy i zapału tym, którzy dopiero zaczynają czyli np. mi. Inaczej mówiąc taki konkurs daje do zrozumienia początkującym ogrodnikom, że ktoś czuwa nad ich ogrodem i to docenia. Wtedy czują się docenieni i zapierniczają z grabiami jeszcze bardziej. Wtedy Ci którzy myśleli , że mają super ogrody czują się zagrożenia tymi słabszymi i jeszcze bardziej zapierniczają i efekt jest taki, że wszyscy mają ładne ogrody, a wszystko z powodu jednej małej kosiarki np. Hondy

Pozdrawiam.
____________________
Amatorskie małe co nieco ...Czyli jak chcesz się pośmiać to zapraszam
monteverde 00:54, 24 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Piotruś największą nagrodą w uprawie mojego ogrodu jest jego uprawa żadne Hondy mi nie potrzebne, chociaż nie powiem, że nie cieszę się nowymi gadżetami
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 08:28, 24 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wiem,że panom podobają się głośne gadżety,ale nagroda w konkursie jest jego własna praca i to ,że sam może uruchomić zasoby własnej wiedzy ,a jeżeli trafi się wygrać dzięki temu....frajda ogromna.
Wiem coś o tym.Od momentu wygrania nagrody w konkursie Finki, tulipanki siedzące na rabacie cieszą,a rabata - jest odtąd,, rabatą forumową"
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
werowiki 15:08, 27 lip 2012


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 3
A może taki konkurs - zdjęcie na temat " lato" - np: lato w moim ogrodzie albo lato na balkonie albo lato w warzywniku. Chodzi o kolor, fakturę, kształt, promienie słońca. Takie zdjecie czy też zdjęcia do którego będziemy wracać zimą, z którego roztacza się ciepło, zapach lata, klimat, woda, radość , wspomnienie, itp. Co najbardzie zobrazuje nam radośc z lata w naszych ogrodach, co wy na to?.
____________________
Werowiki
Ozz 17:43, 29 lip 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
A może coś typu ,,Zakątek z pomysłem"? Oczywiście zielono-ogrodowy.

Albo "Uwaga! Tu powstaje ogród!" Jako ostatnia kategoria - ogród w mikro skali, bo to moja kategoria
____________________
Tutaj piszę bloga: ZielenDoKwadrat.pl A tutaj walczę z własnymi ogrodami :) MIKRO ogród 2.0 stary wątek tu: MIKRO ogród 1.0
Gardenarium 19:49, 09 lis 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Mamy konkurs

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/333-konkurs-dbamy-o-narzedzia-czyli-niezbednik-ogrodnika-zawsze-pod-reka
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies