Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie u Bożenki - Bogdzi w Rododendronowym ogrodzie - maj 2012

Bogdzia 21:04, 20 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
spróbuję znaleźć tu jest link, najlepiej każdy zna swoje Bogdziu może to Rasputin albo inny http://www.oczarjk.pl/index.php?prod=53&sort=SORT&og=00 a może to Polarnacht?


I tu pewnie masz rację. To jest to. Znów dziekuje. Jesteś niezastąpiona.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 21:13, 20 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
podokucza m trochę, na tym linku klikaj na literki , cofaj i następna też jest pełno: ) http://www.hirsutum.info/rhododendron/hybrids/index.php?start=1
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 21:15, 20 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aniu Monteverde ale mi zadałaś klina . Ten z foto właśnie tak wygląda ale mam jeszcze innego który na pewno kupiłam z ta nazwą ( wprawdzie na giełdzie a nie u p Ciepłuchy) i jest o wiele jaśniejszy - buraczkowy. Muszę jeszcze w innych zródłach poszperac. Mysle że to ten buraczkowy jest jakiś inny bo ten jest kupowany u p Ciepłuchy i zawsze wydawało mi się że to polarnacht ale jak kupiłam ten drugi to zwątpiłam. Ale namieszałam nie wiem czy cos z tego zrozumiesz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:36, 20 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No i teraz już na prawde zgłupiałam. Zobacz sama ten na zdjęciu które tu wkleiłaś i ten z ostatniego linku. Obydwa maja nazwę polarnacht i zupełnie inny kolor i tak jest właśnie u mnie. Ten ostatni link - mnóstwo rh.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
aldonaz 21:43, 20 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Bożenko, bardzo chciałabym zobaczyć Twój ogród w realu i oczywiście poznać Ciebie. Trochę daleko ode mnie, ale kto wie...?
Pozdrawiam
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
an_tre 21:46, 20 sty 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Bożenko cały czas śledzę Twoje i Ani zmagania z nawami dla rh i cały czas się uśmiecham, i podziwiam Waszą determinację pozdrawiam A
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 21:52, 20 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
aldonaz napisał(a)
Bożenko, bardzo chciałabym zobaczyć Twój ogród w realu i oczywiście poznać Ciebie. Trochę daleko ode mnie, ale kto wie...?
Pozdrawiam


Poleciałam do Twojego wątku zobaczyc skąd jesteś ale nic nie znalazłam. Myśle ze bliżej maja nabierzesz ochoty i na dalszą podróż. Zapraszam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 21:57, 20 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)
Bożenko cały czas śledzę Twoje i Ani zmagania z nawami dla rh i cały czas się uśmiecham, i podziwiam Waszą determinację pozdrawiam A


Aniu już mnie głowa rozbolała od tego szukania. Pierwszy raz korzystam z linków Ani Monte, ale trzeba przyznac że potrafi wyszukiwac wiadomości na kazdy temat. Zasypała mnie tymi rh. Jak na dziś zgłupiałam całkowicie. Jutro zacznę od południa na nowo lekturę bo rano większe zakupy dla gości.Ale jeden znalazłam taki którego nigdzie nie było. Super.Myślę że po tych linkach poustawiam tabliczki z nazwami jak przyjedziecie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
an_tre 22:01, 20 sty 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22375
Bogdzia napisał(a)

Bożenko cały czas śledzę Twoje i Ani zmagania z nawami dla rh i cały czas się uśmiecham, i podziwiam Waszą determinację pozdrawiam A


Aniu już mnie głowa rozbolała od tego szukania. Pierwszy raz korzystam z linków Ani Monte, ale trzeba przyznac że potrafi wyszukiwac wiadomości na kazdy temat. Zasypała mnie tymi rh. Jak na dziś zgłupiałam całkowicie. Jutro zacznę od południa na nowo lekturę bo rano większe zakupy dla gości.Ale jeden znalazłam taki którego nigdzie nie było. Super.Myślę że po tych linkach poustawiam tabliczki z nazwami jak przyjedziecie.
...od razu pomyślałam, ze będziesz chciała je oznakować tak Ania jest nieocenione w te klocki też korzystałam z jej pomocy i linkowania, super obeznana dziewczyna
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Bogdzia 22:08, 20 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
an_tre napisał(a)


Bożenko cały czas śledzę Twoje i Ani zmagania z nawami dla rh i cały czas się uśmiecham, i podziwiam Waszą determinację pozdrawiam A


Aniu już mnie głowa rozbolała od tego szukania. Pierwszy raz korzystam z linków Ani Monte, ale trzeba przyznac że potrafi wyszukiwac wiadomości na kazdy temat. Zasypała mnie tymi rh. Jak na dziś zgłupiałam całkowicie. Jutro zacznę od południa na nowo lekturę bo rano większe zakupy dla gości.Ale jeden znalazłam taki którego nigdzie nie było. Super.Myślę że po tych linkach poustawiam tabliczki z nazwami jak przyjedziecie.
...od razu pomyślałam, ze będziesz chciała je oznakować tak Ania jest nieocenione w te klocki też korzystałam z jej pomocy i linkowania, super obeznana dziewczyna


Co prawda to prawda. Nieoceniona. ale chociaz doceniona bo my ją bardzo doceniamy, jest za co.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies