Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Wyobraźcie sobie, ze tu nic nie ma...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wyobraźcie sobie, ze tu nic nie ma...

Gardenarium 07:25, 02 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ewaglen napisał(a)
Właśnie Danusiu - poprawnie A ma być więcej niż poprawnie Jeśli chodzi o żywopłot węzłowy - nie podejmuje się, to dla mnie niewyobrażalnie trudne
Te dwie, trzy wielkie kule dosadzić w okolicy aktualnego lilaka?


Tu gdzie lilak posadź coś bardziej okazałego, a więcej kul po prostu w wolnych miejscach, te co co już rosną nie są zbyt okazałe. Nie dosadzaj małych i niewidocznych, tutaj potrzeba coś konkretnego. Jedna może być w okolicy drzewa zamiast lilaka.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewaglen 21:14, 02 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
A ja myślałam, że te kule, które rosną są duże...A tu wygląda na to, że muszę jeszcze większe od tych posadzić. Nie będzie to proste. Już te były potwornie ciężkie!!!
____________________
Mój ogród - co dalej?
ewaglen 09:58, 19 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Danusiu kochana, a jaka średnica kuli w Twojej ocenie już traktowana jest jako okazała, konkretna?
I jeszcze jedno pytanie:
Na rabatę gdzie teraz rosną jednoroczne chciałabym posadzić, tak jak mi podpowiedziałaś, róże i lawendę. Myślałam o różach białych, ale teraz przyszło mi do głowy, że przy białej elewacji domu może nie będą miały odpowiedniego tła...
Bardzo proszę o uwagi Nie wiem, czy mój uśmiech wystarczy, bo ostatnio na forum taki duży ruch, że trudno nadążyć....
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Mój ogród - co dalej?
ewaglen 11:53, 19 mar 2012


Dołączył: 31 sie 2011
Posty: 719
Ratunku!!! Chcę zamówić róże i nie wiem w jakim kolorze....
____________________
Mój ogród - co dalej?
hanka_andrus 14:22, 19 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Najlepiej w ulubionym.Ja wszystko zrobiłabym na biało fiolet,ale to smutnawe,dlatego u mnie kolorów cała paleta.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies