Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Wiśnia piłkowana "Kiku-shidare-zakura" - Prunus serrulata

Pokaż wątki Pokaż posty

Wiśnia piłkowana "Kiku-shidare-zakura" - Prunus serrulata

Rudolfina 18:44, 05 maj 2021

Dołączył: 23 paź 2019
Posty: 135
No to już wiem, że to nie moja wymarzona Kiku Od kilku dni koresponduję z Panią z O.... K....n, gdzie kupiłam drzewko. Pani twierdzi, że to nie możliwe żeby drzewko pochodziło od nich i nie chce uznać reklamacji. I co ja mogę z tym zrobić? Jak udowodnić, że to jedyna wiśnia pendula jaką mam, więc to nie u mnie nastąpiła pomyłka? Wymarzona, wyczekana, przemyślana (bo sporo kosztowała!)i na pewno kupiona w tym sklepie. Normalnie ryczeć mi się chce
Nigdy więcej zakupów przez internet!
____________________
Edyta Pachnący ambrą
Anda 07:38, 07 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Rudolfina napisał(a)
No to już wiem, że to nie moja wymarzona Kiku Od kilku dni koresponduję z Panią z O.... K....n, gdzie kupiłam drzewko. Pani twierdzi, że to nie możliwe żeby drzewko pochodziło od nich i nie chce uznać reklamacji. I co ja mogę z tym zrobić? Jak udowodnić, że to jedyna wiśnia pendula jaką mam, więc to nie u mnie nastąpiła pomyłka? Wymarzona, wyczekana, przemyślana (bo sporo kosztowała!)i na pewno kupiona w tym sklepie. Normalnie ryczeć mi się chce
Nigdy więcej zakupów przez internet!


Nie masz żadnego dowodu zakupu?
Ochrona konsumenta w PL nie działa?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Rudolfina 10:27, 07 maj 2021

Dołączył: 23 paź 2019
Posty: 135
Anda napisał(a)


Nie masz żadnego dowodu zakupu?
Ochrona konsumenta w PL nie działa?


Paragonu nie mam. Nie pamiętam czy wysłali czy nie. Może po prostu wyrzuciłam. Ale mam na ich stronie założone konto klienta i zapisane wszystkie zamówienia. Jednak Pani, która odpowiadała na moją reklamację stwierdziła, że to drzewo na pewno nie jest od nich, bo oni sami szczepią i nie ma możliwości pomyłki.

Mąż mnie przekonuje żebym odpuściła, bo wiśnia mimo wszystko jest ładna :-/
____________________
Edyta Pachnący ambrą
Anda 10:32, 07 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Rudolfina napisał(a)


Paragonu nie mam. Nie pamiętam czy wysłali czy nie. Może po prostu wyrzuciłam. Ale mam na ich stronie założone konto klienta i zapisane wszystkie zamówienia. Jednak Pani, która odpowiadała na moją reklamację stwierdziła, że to drzewo na pewno nie jest od nich, bo oni sami szczepią i nie ma możliwości pomyłki.

Mąż mnie przekonuje żebym odpuściła, bo wiśnia mimo wszystko jest ładna :-/


Pani ma tupet, naprawdę. My tez sami szczepimy i pomyłki sie zdarzają, jak to u człowieka. Jeśli maja konto na fejsie, to wstawiłabym tam to zdjęcie. Może zgłosi sie więcej osób, które tez maja taka podróbkę?

Oni właśnie na takie odpuszczanie liczą.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ajka 21:26, 01 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3980
Moja Kiku Shidare rośnie mocno do góry, boczne gałęzie obciążyliśmy, ale co z tymi górnymi? Trochę u góry pustawo. Czy z czasem zagęści się sama u góry?

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies