Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogrodek wzywa pomocy!!!!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogrodek wzywa pomocy!!!!!!

wendy 20:11, 01 maj 2012


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 79
Kobitki.....a nie zaduzo tych kwiatkow????Nie za pstrokato???
Mam troche watpliwosci co do tych-po prawej stronie-pod bukszpanem...

Ale wiecie co??
tutaj wszyscy przed domami maja tylko BUKSZPANY...,Kula na kuli...ii....zwir!!!A jak spotkam cos kwitnacego to takie...-te rozrastajace sie zolte,niebieskie....

A Ja znowu lubie jak mam kwieciscie w ogrodzie ,bo dostaje duza dawke energii na caly dzien,..Bukszpany dodaja klasy,ale...tutaj kazdy to ma,...

Mysle z czasem pozmieniam to co mam,zwlaszcza kiedy jesien bedzie nadchodzila.-na cos co roznie kwitnie podczas calego roku..

____________________
Wendy - Przedogródek woła pomocy
moni 20:29, 01 maj 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Naprawdę pięknie wendy nic nie zmieniaj jeszcze jak katalpa zacznie kwitnąć będzie cudnie!!!!! niebo na ziemni ogrodowej .
____________________
Mona
Sebek 20:43, 02 maj 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Przyszedłem zobaczyć jak tam idzie projektowanie, a tu już prace prawie skończone - gratuluję - ślicznie jest
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
wendy 20:59, 02 maj 2012


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 79
Serio!!!Podoba Wam sie=????????????????
Dzieki,...Och ,mysalam,ze moze za pstrokato???

Mi sie podoba,..uwielbiam kwitnace kwiaty!!!Energia z samego rana!!!A ta bardzo potrzebna przy 3 dzieci..hihihi..


Cisy przyjda potem,wiec zostawilam miejsce by je wsadzic...Sebus..przyjda od....faceta z Pisarzowic.Zapomnialam jak sie nazywa!.Kubiczek,czy..?...Zauwazylam,ze rozniez zaopatrujesz sie tam w roslinki!!!..
Moj tato tam duzo kupuje!!


Niebawem zabieram sie za reszte ogrodu i bedziecie mi bardzo mi potrzebni!!!!!
____________________
Wendy - Przedogródek woła pomocy
wendy 09:09, 09 maj 2012


Dołączył: 16 mar 2012
Posty: 79
Teraz prawie wszystko skonczone,..ladnie rosnie,tylko niestety przez te deszcze kwiaty sie troche niszcza,MYsle,ze kiedy nastana piekne sloneczne dni,..,wszystko pieknie zakwitnie!!
A i oczywiscie czekam na cisy.

Kochani..,musze powiedziec Wam jedna rzecz.
Moj przedogrodek jest bardzo charakterystyczny w okolicy.Jedno dziecko opowiada wkolo:w przedszkolu,znajomym,ze....
"wszedzie jest zielono,ale u mojej sasiadki kolorowo i kwieciscie"..

Naprawde milo!!!:

I wiecie co Wam jeszcze napisze...,ze wszedzie wkolo-przed domami,ludzie maja ,wrecz -uwielbiaja:kule bukszpanowe,zwir,zwir,zwir...,czasem zobacze bordowy klon,trzemieline rozrastajaca sie bez granic.

Takze dzieki kochani za pomoc!!!
Niebawem zaloze nowy watek,byscie mi rowniez pomogli ogarnac moj wstretny ogrod!!

A na zakonczenie wstawiam foty...





____________________
Wendy - Przedogródek woła pomocy
Mille 13:52, 10 maj 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Wow, jak kolorowo i radośnie Ja bym jeszcze przycięła kanciki na granicy rabat z trawnikiem, będzie jeszcze bardziej elegancko.

Nie wiem jak inni, ale ja bym chetnie zobaczyła też te ogródki Twoich sąsiadów z bukszpanami... Nie możesz się poskradać trochę z aparatem?
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
madziula23 19:40, 21 cze 2013


Dołączył: 24 kwi 2013
Posty: 49
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies