Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » Targi Ogrodów i Małej Architektury Plantexpo, Łódź, 23-25 marca 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Targi Ogrodów i Małej Architektury Plantexpo, Łódź, 23-25 marca 2012

plantexpo 10:20, 19 mar 2012

Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 3
Od piątku, 23 marca, miłośnicy zieleni będą mogli poznać ofertę 60 wystawców – uczestników Targów Ogrodów i Małej Architektury PLANTEXPO. Są wśród nich: producenci, dystrybutorzy, szkółkarze, centra ogrodnicze oraz projektanci.

Ciekawe rozwiązania dla przestrzeni publicznej oraz wszystko to co niezbędne w ogrodzie, na działce oraz balkonie będzie można zobaczyć podczas II Targów Plantexpo.

Najpiękniejsze odmiany kwiatów, traw ozdobnych, bylin, ziół i krzewów, a także warzyw to jedynie część z bogatej oferty targowej.

Piękny ogród to również mała architektura, meble ogrodowe, altany, pergole, huśtawki, place zabaw. Nie może w nim także zabraknąć elementów dekoracyjnych. Dopełnienie całości stanowią narzędzia i sprzęt ogrodniczy oraz chemia ogrodowa.

PIĄTEK, 23 MARCA 2012 .. dla profesjonalistów

10.30 - 15.00 Seminarium „Bezpieczne i kolorowe place zabaw”
10.30 - 15.00 Konferencja „Zieleń w miastach – zagrożenia i możliwości przeciwdziałania”
15.15 - 16.00 Systemy automatycznego nawadniania


SOBOTA, 24 MARCA 2012 ... dla zakochanych w zieleni
11.00 - 13.45 Konferencja "PIĘKNY OGRÓD"
14.00 - 14.45 Systemy automatycznego nawadniania
10.00 - 17.00 Porady eksperta firmy Bayer, stoisko nr 4


NIEDZIELA, 25 MARCA 2012
11.00 - 15.00 EXPRESSOWY OGRÓD - pokazy i prezentacje

Kiermasz ogrodniczy
Pierwszych wiosennych zakupów można dokonać podczas Targów Plantexpo. Zwiedzający mogą liczyć na atrakcyjne oferty i rabaty targowe. Wśród prezentowanych roślin będzie można trafić na prawdziwe rarytasy i rzadkie okazy.

Szczegóły dot programu na www.plantexpo.pl

Zapraszamy do Łodzi - miło będzie was gościć!
plantexpo 10:47, 19 mar 2012

Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 3
Mariusz_Suro... 20:58, 29 mar 2012

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Targi małe i marne. Mam nadzieję, że organizator to przeczyta i weźmie się do roboty. Bo to wstyd by w takim mieście były mniejsze targi ogrodnicze niż np. w Toruniu...
I mam nadzieję, że konstruktywna krytyka nie spowoduje podwyższonej stawki za stoisko dla mnie w nast. roku
____________________
Mariusz
plantexpo 08:20, 30 mar 2012

Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 3
Witam - organizator czyta i bierze sobie wszystkie uwagi do serca. Dziękuje, to ważne poznać uwagi wszystkich odbiorców. Czy targi małe i marne ... Moim zdaniem fajne z ciekawą ofertą, z większą liczbą wystawców niż w roku 2011. To była dopiero druga edycja, proszę nam dać szansę i dołaczyć do grona wystawców. Tylko dzięki temu będziemy "więksi". Mamy mnóstwo pomysłów programowych na rok 2013 więc polecam rezerwować stoisko już dziś

Pozdrawiam
Agnieszka
Mariusz_Suro... 13:18, 30 mar 2012

Dołączył: 26 paź 2010
Posty: 374
Byłem wystawcą w tej i poprzedniej edycji. Te uwagi to nie złośliwość tylko rozczarowanie. Samych producentów roślin w okolicach Łodzi jest multum... Było kilku... Ludzie "z branży" łódzkiej nie wiedzą o tej imprezie bo organizator po prostu nie powiadomił ich mailem, że coś takiego się odbywa. W dzisiejszych czasach zakup odpowiedniej "bazy danych" to drobiazg...
Mógłbym dalej krytykować, ale... zobaczymy za rok... w końcu organizator "żyje z pieniędzy wystawców" i jemu najbardziej powinno zależeć na tym by ich było jak najwięcej...
15 kwietnia w Bydgoszczy odbywa się podobna impreza. Proszę się przejechać i zobaczyć jak to wygląda w mieście o potencjale nieporównywalnie mniejszym... Warto skonfrontować to co się samemu stworzyło z tym co potrafią inni i uderzyć się w piersi bo naprawdę było marnie a nawet nędznie Przykro mi to pisać... bo to dotyczy mojego miasta.
____________________
Mariusz
Gardenarium 23:38, 10 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W zeszłym roku mnie się podobało, w tym niestety nie mogłam być

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/166-relacja-z-plantexpo-targow-ogrodow-i-malej-architektury-w-lodzi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ele2001 17:35, 21 mar 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
W tym roku chciałbym sie wybrać w jakie dni sie będą odbywać, czy bilety można zakupic na miejscu?
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Gardenarium 17:53, 21 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie dostaliśmy informacji.

OO.. znalazłam coś takiego w internecie. Ale chyba nie ma targów.

http://expopl.all.biz/expo-plantexpo-27185
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ele2001 20:48, 21 mar 2013


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Widziałem tą stronke i jeszcze jedną i coś tam bylo że na początku kwietnia, wtedy by mi pasowało cośik
żle informują.
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Gardenarium 22:19, 21 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Może dostaniemy info w porę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies