Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaniedbany ogródek działkowy brata - prośba o pomoc w zagospodarowaniu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaniedbany ogródek działkowy brata - prośba o pomoc w zagospodarowaniu :)

popcorn 22:32, 01 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dzięki Ewo, bo już się bałam że rzeczywiście całość przeorać trzeba... pomyślimy nad tym cieniem, nie bardzo się orientuję co do stron świata i wielkości drzewa - zobaczy się na miejscu
Pod warzywa jest przekopany kawałek na jesień, w rogu działki, na prawo od domku pod ogrodzeniem. Zobaczę całość w sobotę - na razie widziałam parę fotek

pozdrawiam i dziękuję!
____________________
Mój nowy ogródek
Gardenarium 01:30, 02 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trzeba ogarnąć działkę po całości, a nie fragmentami, bo nie będzie dobrze wyglądała. Najpierw funkcje i co gdzie ma być. Trzeba wytyczyć kołeczkami linię trawnika, poszczególne rabaty i to co na środku to trawnik, Wtedy odciąć linię rabat i je przekopać, najlepiej z kompostem. Rozgrabić i wtedy już będzie widać zarys ogrodu. Przekopywanie kawałeczkami nic nie da. Bo całość będzie chaotyczna.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
popcorn 08:14, 02 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Danusiu!
tak będzie - jeśli tylko czasu i sił starczy
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies