Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pobojowisko czas zmian

Pokaż wątki Pokaż posty

Pobojowisko czas zmian

mira68 07:55, 12 kwi 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
mira68 07:56, 12 kwi 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Coś takiego mi się podoba
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
Ewa 08:04, 12 kwi 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
mira68 napisał(a)
Ratunku co dalej . A może zmniejszyć, a może zupełnie coś innego






Myślę Mira , że tu nawet bardziej pasują linie proste
Wiem, ze najtrudniejsza jest decyzja jak chcę, a potem pomysły przychodzą same
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
mira68 08:17, 12 kwi 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Tak Ewo najgorzej zacząć właśnie dzwoniłam do mojego M i powiedziałam mu o liniach prostych i o kulach bukszpanowych usłyszałąm w słuchawce tylko śmiech chyba myśli że coś zemną nie tak hi hi
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
hanka_andrus 08:52, 12 kwi 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Tu przy murku po prawej stronie masz samotnego iglaka,wywal go pod płot,a jeżeli chcesz ten murek zasłonić,to czymś w jednolitej formie,nie koniecznie iglak. Może tawuły cięte w przyszłości w kulki?
A ten samotny pieniek wysoki? To jakaś cenna figura? Nie pasuje mi pozostawienie go w tym miejscu.Jeżeli do wywalenia,to teraz.Bez sentymentów.Jako pieniek pod bluszcz zbyt długo będzie szpecił.
Ode mnie dzisiaj tyle.Zapowiada się niezły ogród!Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ewa 09:38, 12 kwi 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Mira, ale się uśmiałam , z tymi facetami to tak jest Musisz mu pokazać ogród Wieloszki i podobne rozwiązania i jak zobaczy nabierze ochoty. Faceci muszą widzieć
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
mira68 11:22, 12 kwi 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Haniu ten samotny pieniek to wierzba płacząca była u fryzjera jesienią ten fryzjer to mó M troszeczke za dużo mu maszynka objechała i zamiast strzyżenia wyszło golenie ale bidula już puszcza niemówię że zostanie ale zobacze jak wkąponuje się w całość
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
bociek 21:43, 12 kwi 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Mira, kurcze, ja nie jestem zwolenniczka wysp na trawniku... Ten swierk nam troszke komplikuje sprawe...
Tam za nim jakis skalniaczek jest, prawda?

Ja bym zrobila kwadratowa obwodke z bukszpanu wokol swierka, na pien dala bluszcz, a jako wypelnienie moze roze okrywowe? Nie wiem tylko czy roze dalyby rade pod swierkiem - musialyby sie wypowiedziec nasze rozane ekspertki
Pod murkiem dalabym szpaler hortensji na zmiane z miskantami i podsadzone zurawka, albo wrzoscami...albo czyms innym niskim.

No i zrezygnowalabym z pozostalych punktowych nasadzen na trawniku i skalniak przeniosla pod plot i zrobila taka murko-rabate, ale jesli nowoczesnie ma byc to moze geometryczna...

Nie wiem czy to brzmi sensownie...
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
mira68 08:08, 13 kwi 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Boćku dziękuje za porade każda sugestia mile widziana daje człowiekowi do myślenia już wiem napewno że tak dużej wyspy nie będzie
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
popcorn 08:28, 13 kwi 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Miro!
Mam dla Ciebie namiar na pania od duzych bukszpanow, z Rybnika - wiec masz na miejscu. Wysle Ci na priv. Tanio, a sliczne - zajrzyj do mojego watku, ostatnio przyjechalo do mnie 10 szt moze jeszcze ma

Nie rob zadnych wysp na trawniku! Pod tym swierkiem i tak za wiele by nie uroslo... idz w linie proste. Malo gatunkow. Jak chcesz bukszpany i hortensje, kupuj bukszpany i hortensje Tylko te ogrodowe nie bardzo - do doniczek fajne, na 1 sezon, ale w ziemi wymarzaja (przynajmniej u mnie, moze w Rybniku cieplej...)

Co do zaprojektowania rabaty zaloz watek w projektowaniu (wybierz fragment ktory najpierw chcesz zmieniac, zrob fotki, pomozemy!) Wymiary,m strony swiata - latwiej bedzie cos doradzic.

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies