Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek przy wjeździe na posesję

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek przy wjeździe na posesję

MartaS 09:37, 27 kwi 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Witaj Sebek- ten winobluszcz bedzie super tam wyglądał dzieki za radę- a przy okazji - wszystkie Sebastiany to fajne chłopaki są

Danusiu juz sobie znalałam te włochate czuprynki- tylko są różne kolory, chyba żle nie będzie jak wybiorę takie żółtawe? czy mogę jeszcze posadzić coś pomiędzy drzewa czy może zostawić wolną przestrzeń? Rabatę planuje wysypać żwirkiem
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
abiko 09:56, 27 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
MartaS napisał(a)
Witaj Sebek- ten winobluszcz bedzie super tam wyglądał dzieki za radę- a przy okazji - wszystkie Sebastiany to fajne chłopaki są

Danusiu juz sobie znalałam te włochate czuprynki- tylko są różne kolory, chyba żle nie będzie jak wybiorę takie żółtawe? czy mogę jeszcze posadzić coś pomiędzy drzewa czy może zostawić wolną przestrzeń? Rabatę planuje wysypać żwirkiem

Tylko o ile wiem Danusia swój ciacha z tego słupa też będziesz musiała aby nie wszedł tam gdzie nie powinien
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
MartaS 14:38, 27 kwi 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Witam Abiko
faktycznie trzeba uważac na tego winobluszcza ale zlecę to mojemu mężusiowi żeby i on miał jakiś udział w tym ogrodzie
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
MartaS 10:18, 07 maj 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Witajcie
U nas weekend majowy był pracowity a owocem tego jest zmiana naszego podjazdu. Wiśnie juz posadzone. Danusiu miało być 5 ale wyszło 6 . Nie wiem jak Wam sie podoba ale nam bardzo. dziekuję za radę to był bardzo dobry pomysł.
Jeszcze tylko muszę je podsadzić tą trawą co Danusia zaproponowała, a reszta stoi pod znakiem zapytania, moze cos podpowiecie?
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
justi 14:22, 07 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj! A ja Ci podeślę taki obrazeczek, nawet dwa, może pomoże





źródło:
http://www.gapphotos.com/imageresults.asp?category=Topiary&%3Cimg%20src=
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 14:24, 07 maj 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Wiśnie już posadzone, fajnie, jaka to odmiana?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
butterfly 22:28, 07 maj 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Witam, kolejna przedstawicielka Podkarpacia Skoro dotknęła Cie powódx to pewnie jesteś bliżej Sandomierza?

Podjazd bardzo ładnie wygląda z wiśniami.
ja dałabym tu berberysy - wybór ogromny, na słońcu dadzą rade bo na razie to chyba tam patelnia.

Pozdrawiam
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
MartaS 10:00, 08 maj 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Witam Justi
odmiana to Umbraculifera- korona kulista, dzięki za podesłanie zdjęć może jakoś mnie natchną te zielone kulki

Witam przedstawicielke podkarpacia- Beate -butterfly już mnie zlokalizowałaś a Ty skąd jestes?
Faktycznie mam tam niezłą patelnię i dlatego nie wiem co wsadzić, może i skuszę się na te berberysy, tylko jak je sadzić? plama czerwonych, plama zółtych? czy moze na przemian? Ktoś coś podpowie?
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
beta 11:23, 08 maj 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witaj Marto

jak ładnie u Ciebie się zrobiło, jednak dobry pomysł z tymi wiśniami

pomiędzy nimi widzę berberysy, tak samo jak butterfly, no ale my w końcy dwie Beaty jesteśmy
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
MartaS 12:57, 08 maj 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Witaj Beatko- beta
super pomysł z wiśniami - miałas nosa żeby tam coś większego wsadzić

Ty też myslisz ze te berberysy będą fajnie wygladać? ale wsadzić w rządku takie kulki czy moze zrobić takie plamy na całości tej rabaty?

a co myślicie o lawendzie - tylko to strona słoneczna nie wiem czy lawenda da rade na tym ukropie?
____________________
Marta - Taka sobie rabatka pod oknem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies