Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Justyna 22:28, 22 maj 2013


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
Wow jakie łany podagrycznika, ja mam póki co małą kępkę, teraz wiem czego się spodziewać.
Chyba rozpoznaję Cię z wizyty u Szmita, tylko wtedy nie wiedziałam czy Ty to Ty
Pozdrawiam
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
Edi00 07:06, 23 maj 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Iza, hosty oczywiście boskie Ja moje w tym roku znowu przesadziłam.. Mam nadzieję, że to ostatni raz i wreszcie będą miały szansę rosnąć spokojnie...
A przeglądając Twój watek dowiedziałam się, że mam rutewką orlikolistną Rosła sobie już chyba trzy lata taka bezimienna...
W najbliższym czasie postaram się wstawić zdjęcia moich host, może pomożesz mi je nazwać...?
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
monteverde 10:24, 25 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Wpadłam aby pokazać prezencik od Ciebie jak rośnie i jeszcze raz podziękować
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
grembosia 08:11, 26 maj 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Iza, Twoje hosty są niesamowite, zresztą jak cały ogród

Ja również mam kilka odmian dość imponujących rozmiarów, które włażą jedna na drugą w starym ogrodzie. Za chwilę przeprowadzka większej części do nowego ogrodu (część już tam siedzi). wiem, że to niezbyt dobry czas na przesadzanie, najlepiej z kiełkami, ale takie przemieszczenia robiłam już wielokrotnie (również obdarrowywałam znajomych na każdym etapie rozwoju) i zawsze z powodzeniem. To jednak żelazne rośliny

Za chwilę obfocę wszystkie swoje hosty i poproszę o identyfikację.

Jak będziesz w okolicy, to wpadaj.
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Kuklik 14:46, 27 maj 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Danutko, u Ciebie też trawa oszalała? koszenie dwa razy w tygodniu - obłęd

Gosiaku, dzięki Podagrycznik należy do tych roślin, które lubią rosnąć. Nie wszystkim ogrodnikom to pasuje Ja go lubię, tylko trzeba mu dobrać miejsce gdzie nie będzie przeszkadzać.

Agatko, powojnik jest śliczny, ale kwitnie tylko wiosną. Jeśli Ci to nie przeszkadza to faktycznie polecam, potem ma ozdobne puchate owocostany.

Sebciu, dzięki
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 14:48, 27 maj 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Justyna napisał(a)
Wow jakie łany podagrycznika, ja mam póki co małą kępkę, teraz wiem czego się spodziewać.
Chyba rozpoznaję Cię z wizyty u Szmita, tylko wtedy nie wiedziałam czy Ty to Ty
Pozdrawiam


Witam Justynko Tak to ja A podagrycznik to nieuchronna inwazja
Wkrótce wybiorę się do Ciebie z rewizytą
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 14:53, 27 maj 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Edi00 napisał(a)
Iza, hosty oczywiście boskie Ja moje w tym roku znowu przesadziłam.. Mam nadzieję, że to ostatni raz i wreszcie będą miały szansę rosnąć spokojnie...
A przeglądając Twój watek dowiedziałam się, że mam rutewką orlikolistną Rosła sobie już chyba trzy lata taka bezimienna...
W najbliższym czasie postaram się wstawić zdjęcia moich host, może pomożesz mi je nazwać...?


Jaką wielkość osiąga Twoja rutewka? Ja mam zwykłą, mniejszą i olbrzymkę "Elin". Mój jeszcze młody, ale u mojej siostry lekko ze 2 metry.
Z hostami oczywiście pomogę jeśli będę umiała
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 14:54, 27 maj 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
monteverde napisał(a)
Wpadłam aby pokazać prezencik od Ciebie jak rośnie i jeszcze raz podziękować

Aniu, bardzo się cieszę, że wszystko z nią dobrze
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 14:59, 27 maj 2013


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
grembosia napisał(a)
Iza, Twoje hosty są niesamowite, zresztą jak cały ogród

Ja również mam kilka odmian dość imponujących rozmiarów, które włażą jedna na drugą w starym ogrodzie. Za chwilę przeprowadzka większej części do nowego ogrodu (część już tam siedzi). wiem, że to niezbyt dobry czas na przesadzanie, najlepiej z kiełkami, ale takie przemieszczenia robiłam już wielokrotnie (również obdarrowywałam znajomych na każdym etapie rozwoju) i zawsze z powodzeniem. To jednak żelazne rośliny

Za chwilę obfocę wszystkie swoje hosty i poproszę o identyfikację.

Jak będziesz w okolicy, to wpadaj.


Hosty wiele zniosą, spokojnie może je przeprowadzać i teraz, chociaż każdą przeprowadzkę odchorowują w następnym sezonie, tak jak i dzielenie, po prostu są mniejsze niż mogłyby być
Dziękuję za zaproszenie, chętnie skorzystam przy okazji
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
justi 14:59, 27 maj 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Iza, czy Great Escape będzie jaśniejszy od Patriot? Ma dość dużo białego, jak tak patrzę u Ciebie. W ogóle śliczne masz hosty. Ja mam u siebie chyba ze 4-5 odmian, ale tylko Patriot zidentyfikowany.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies