Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów...

Kuklik 14:02, 13 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
mira napisał(a)
Zresztą sam proces szukania jest bardzo ekscytujący...

nooooo

właśnie się znów zastanawiam czy szarłat trójbarwny early splendor co ma wysokość 50 cm zamawiać czy nie - to kurdupel przy Twoich

ja poszukuję też własnego ideału smaku - i takiego jeszcze nie mam - kusicie 1884 - powinnam wysiać te z ub roku tak nakazuje logika i miejsce w ogrodzie i dbanie o pomidory - całkiem sporo czasu poświęciłam - i znów popełniłam błędy bo za dużo liści im obrywałam - przy malej ilości miejsca chce mieć duże plony - mogę se chcieć...

oddalam się w celach ekscytacji

przypomniało mi się

idealny smak - może jakby wstrzyknąć ciut koniaku do dojrzewającego to coś da serio tak słyszałam ale z melonami ponoć sprawdzony i dobry sposób
wiem pewnie stwierdzisz że pewniejsze łyk koniaku dla zaostrzenia kubków smakowych


Co do koniaku i pomidorów to nie wiem, ale na targu u nas taki Gruzin sprzedaje warzywa i opowiadał że u nich wódkę do arbuzów wstrzykują i pycha
Chociaż ja to z tych mocnych jedynie tequilę, ewentualnie metaxę...
Bo tak to stanowczo wino i koniecznie wytrawne

Chcesz nasionka 1884?
Mogę się podzielić.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Gardenarium 14:06, 13 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja bym się pisała na 3 nasionka tego pomidora. Odbiorę w piątek, jeśli mogę prosić?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kuklik 14:07, 13 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Jak już jestem przy mierzeniu roślin to pokażę Wam mojego szalonego słoneczniczka, monstrum takie, mam nadzieję że znormalnieje w tym sezonie, bo to stanowczo przesada.
Też córka jako miarka

____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 14:10, 13 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Gardenarium napisał(a)
Ja bym się pisała na 3 nasionka tego pomidora. Odbiorę w piątek, jeśli mogę prosić?


No pewnie, obym tylko nie zapomniała zapiszę sobie.
____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
Kuklik 14:30, 13 sty 2019


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Stan obecny w nowym ogrodzie, zimą widać strukturę.

____________________
Iza Wszystko czego potrzebuję to dom pełen książek i ogród pełen kwiatów
sierika 19:19, 13 sty 2019

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
Struktura w sam raz, no i tyle jeszcze miejsca obok na też warzywne i owocowe, czy tak?
Nasionka chętnie, podaj adres na pw to wyślę, w miarę ciepło teraz, zresztą jeszcze sporo czasu na wysiewy.
____________________
EwaSierika
magnolia 09:20, 14 sty 2019


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Hej, dzięki Izo za wyjaśnienia w sprawie podpór na pomidory.
U nas wczoraj Syn zjadł ostatniego naszego pomidora- zerwałam późną jesienią zieleniaki i trzymałam na chłodnym parapecie. Niektóre się zmarszczyły ale doszły. A ten ostatni to koralikowy, syn uznał,że był smaczny bardzo.
Lubię hodować pomidory. Ten 1884 też spróbuję
Dobrego tygodnia
____________________
magnolia 09:22, 14 sty 2019


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Kuklik napisał(a)
Stan obecny w nowym ogrodzie, zimą widać strukturę.



pięknie. Teraz dobrze widać czysty układ, bardzo ładny
____________________
Gardenarium 10:01, 14 sty 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję. Nie miałam szczęścia do żadnego dobrego malinowego pomidora w zeszłym roku. Niby malinowe kupowałam, ale to nie to było.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Katkak 10:12, 14 sty 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Izuś powiedz proszę na ile cm masz wysokie te skrzynie?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies