Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród sielski - wiejski bez zadęcia... na razie w planach

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród sielski - wiejski bez zadęcia... na razie w planach

akselek 12:58, 25 cze 2012

Dołączył: 25 cze 2012
Posty: 4
Witam! jestem posiadaczką 12 arowej, w duzej mierze zadrzewionej działki, na której stanął nasz wymarzony dom, dom z bali. Działka mała, ale fajna.. Na razie niewiele jest w tym moim ogrodzie, plany raczej mgliste, a doświadczenie znikome... I jak tu zrobić z tego ogród marzeń?
Nie za bardzo umiem poruszać się po forum, nie umiem szukać. Czy moze ktoś zechce mi podpowiedzieć z bardziej doświadczonych forumowiczów, gdzie już ktoś pokazywał jakis ogród w stylu wiejskim. Chce malwy, słoneczniki, naparstnice ( choc to jak dzieci podrosną). Bardzo bede wdzieczną za podpowiedź, mam nadzieję, ze niebawem będe już mogła się pochwalic jakimis osiągnieciami.... Pozdrawiam zapalonych ogrodników, i liczę ze z waszą ponmocą uda mi się czegoś dowiedzieć i stworzyc ogród z marzen.
Tess 15:22, 25 cze 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Witaj, akselku
Fajny pomysł z ogrodem w stylu wiejskim

Pewnie chętnych do pomocy w jego urządzeniu znajdziesz tu mnóstwo, jednakże powinnaś założyć wątek w dziale "projektowanie ogrodów".

Wizytówkę założysz póżniej, jak już ogród ten będzie istniał
nie wiem, jak się przenosi wątki, zapytaj na priv Danusię (Ogród nie tylko bukszpanowy) albo Ronina (trzeba go poszukać w sprawach technicznych).

Strasznie czekam na ten Twój wiejski ogródek (po cichutku ci zrdadzę, że taki własnie ogródek tworzę opo maleńku w pewnej nadbużańskiej wsi).

Pozdrawiam i życzę powodzenia
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
akselek 22:42, 25 cze 2012

Dołączył: 25 cze 2012
Posty: 4
Dzięki Tess, żle zrozumiałam, ze wizytówka to taki przedstawienie się.... mam mało czasu wieć zaglądam mocno z doskoku i zanim zgłebie tajniki forum obawiam sie ze polegnę. przepraszam zatem za bałagan. Klimaty nadbużańskie sa mi szczególnie bliskie. pozdrawiam!!!

Tess 23:12, 25 cze 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12093
Się nie przejmuj też szukałam wątku zapoznawczo-rozpoznawczego, ale na tym forum chyba go nie ma
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Gardenarium 13:54, 26 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie ma wątku przywitania, przeniosłam do Naszych Ogrodów. Witaj na Ogrodowisku

W wizytówkach zamieściliśmy regulamin na początku. Ten dział służy nam do pokazywania najładniejszych zdjęć swojego ogrodu - 4 pory roku. Nie komentujemy tam, stąd moje przeniesienie do Naszych Ogrodów
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
justi 14:54, 26 cze 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Jejku ile nowych osób i wątków. Wpadłam się przywitac
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Katkak 21:59, 05 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj, uwielbiam domy z bali, nie mogę doczekać się zdjęć. 12 arów to mało? Kochana ja ledwie moje 4 ogarniam
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies