Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wokół Jaskółki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wokół Jaskółki

Beata73 12:35, 05 lip 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 85

A taki mam plan jak już przyjadą roślinki a i jeszcze muszę zmieścić gdzieś Magnolię ????
____________________
ogrod-wokol-jaskolki
Beata73 20:05, 08 lip 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 85

Wieczorne podlewanie
____________________
ogrod-wokol-jaskolki
Beata73 20:06, 08 lip 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 85

Sałata na kwiatowe rabacie
____________________
ogrod-wokol-jaskolki
eda 01:44, 09 lip 2013


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
fajne te podlewanie u mnie by się przydało a tak ja stoje hi hi sałata soczysta u mnie to wszędzie wysiewają się pomidorki koktailowe przesyłam ci jednego Beatko artystę z tamtego roku buźiole
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Margolka 20:39, 10 lip 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Witaj Beatko Plany masz ambitne, mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona z efektu Ja tez mam warzywa razem z kwiatami - zawsze tak miałam, no bo czemu by nie?

Pozdrawiam. Małgosia
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
Beata73 14:41, 04 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 85
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było oj dawno.....
Małgosiu plany ambitne i prawie zrealizowane, rabata powstała i zawitał na niej tytoń ozdobny, nawet nie wiedziałam że tak pięknie pachnie wieczorami, pod oknem sypialni jak znalazł .
Musze nadrobić .....czas.
Małgosiu wpadłam na twój blog kulinarny i chyba zostanę na dłużej.
Fajnie że też z Pabianic
Pozdrawiam
____________________
ogrod-wokol-jaskolki
popcorn 14:45, 04 paź 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj! pokaz jak tam posadzone roslinki? Rabate z bialym grysem bym poszerzyla poki czas - za rok dwa roslinki sie nie pomieszcza

pozdrawiam (tez spod Pabianic
Karolina
____________________
Mój nowy ogródek
boguslaw_r_ 13:18, 05 lis 2013


Dołączył: 17 gru 2010
Posty: 2407
Beata73 napisał(a)
A witam kolegę prawie sąsiada , widziałam że masz śliwę ozdobną tak ładnie uformowaną , ja mam dwie ale rosną jak chcą, przydało by im się cięcie ale jak ostatnio jedną przycięłam to przez 1,5 roku ani drgnęła, może masz jakiś patent .
Pięknie tu u ciebie

Witaj dopiero dziś przeczytałem , i biegusiem odpowiadam, śliwę przycinamy po dobrym ukorzenieniu bardzo wczesną wiosną, ja taką kupiłem przy oczyszczalni poprzedniej jesieni, na wiosnę była o połowę przycięta, potem w lipcu jeszcze raz, rośnie super. Prztcinam tylko nowe pędy o połowę nawet więcej.
Jeżdzę po okolicznych szkółkach szukając okazów, ale na jagodnicę jeszcze nie trafiłem, sprawdziłem na internecie, znam już lokalizację, wybiorę się w niedzielę zobaczę co mają,
Pozdrawiam serdecznie

____________________
dla przyjaciół Boguś * Ogród Bogusława * wizytówka
Nikita 12:19, 04 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Witaj sąsiadko, masz ciekawy ogród; wiele, oj wiele się w nim ostatnio zmieniło – tak trzymaj. Będę wpadać w odwiedzinami. Pogłaszcz ode mnie kotki, może i mój futrzak by je polubił. Pozdrawiam cieplutko w ten zimny dzień.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
pagap 12:22, 13 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 357
Hallo hallo, jest tu kto? czy już prace wiosenne się zaczęły i nie ma czasu na ogrodowisko? co tam w ogrodzie słychać? pozdrawiam wiosennie
____________________
ogród Agi i Kuby ***** projektowanie wspólnymi siłami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies