Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Łukasza :)

lukas93cs 13:18, 05 lip 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 2
Witam wszystkich
Ogród został gruntownie przebudowany w 2007r
Ogród można powiedzieć że składa się z 2 części,pierwsza to część dekoracyjna przed domem a druga to część uprawna:mały sad i pole uprawne.
Dodaje parę foto części pierwszej

2009r




2010r
Lato

















2011r(nie zwracać uwagi na datę na foto bo jest błąd)














2012r






____________________
zawitka 13:56, 05 lip 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14043
witaj Łukaszu piękny ogródek podziwiam wpisuję się pierwszy raz w ogrodowisku ,choć znam Wasze ogrody doskonale bo wpadłam w nałóg oglądania .Wszystkim dziękuję że jesteście tacy mili i tak sobie pomagacie .Duża zasługa P Danusi chwała jej za to. Tu niski ukłondla Niej.To tyle.O sobie napiszę jak się nauczę Pozdrawiam całe Ogrodowisko
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Gardenarium 20:26, 05 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Łukaszu, przeporaszam ja w kwestii formalnej.

Ponieważ po programie Maja w ogrodzie mamy dużo nowych osób chcących podzielić się swoimi ogródkami, pomyśl czy ma to być wizytówka czy wątek ogrodowy, ponieważ w wizytówkach się nie komentuje, a pokazuje tylko pory roku w ogrodzie.

Jeśli chcesz to przeniosę ten wątek do działu Nasze ogrody, napisz do mnie lub tutaj.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
lukas93cs 18:54, 06 lip 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 2
Witam
Myślę że może w dziale wątek ogrodowy
____________________
Mille 11:00, 07 lip 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Witaj, baardzo podoba mi się ta część:






Jest świetna i chętnie zobaczę jakieś zdjęcia z bliska i opis rosnących tu roślin.

A tak przy okazji: Mamy tu zasadę wklejania nie więcej niż 4 zdjęć z w 1 poście, bo inaczej ciężko się ogląda, nie mówiąc już o cytowaniu
Pozdrawiam
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies