Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 14:34, 18 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
No właśnie ale ja mam 18 arów aranżacje robię przodu ale nie wszystkie bedą tam te rośliny moja ma swój kat tam stylu jak zobaczysz koło wazywniaka ja to mówię wiejski
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Moniika 15:12, 18 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
To jest 1800 metrów po prostu i tyle. A ja przez Ciebie w necie sprawdzać musiałam ) Bo na miarach nie znam się wcale.. e tam trudno!
To tym bardziej trzeba było kupić po 10 co najmniej tych roślin.
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Kondzio 15:21, 18 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Jak braknie to dokupie jeszcze lał deszczu kupowałem trochę na szypcika narazie nie mampomyslu mam nadzieje ze mi ktoś pomoże nie jestem ogrodnikiem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 15:42, 18 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304


Starałam się dociąć, udało się odwrócić ale dalej jest nieczytelny bo za mały, do analizy nie nadaje się

Nie kupuj na chybcika bo to mogą być wyrzucone pieniądze. Po jednej sztuce czy nawet kilka to za mało jest.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:45, 18 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Jeszcze raz całość



Tak sobie myślę, że ten projekt to może "niegłupi" jest, ale niepotrzebnie go zmieniasz, gdyby był większy (prześlij mi na maila) to go odpowiednio wkleję do analizy naszej ogrodowiskowej.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 15:51, 18 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Powiem szczerze ze to nie ja go zmieniłem tylko wykonawcy sp... Bo oni chyba nie umieli wykonać projektu niestety
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 21:48, 18 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
nie ma problemu kupic wiecej tylko nie wiem po ile kupowac nie mam koncepcji narazie lezy dopuki nie bede wiedział jak je posadzic unas i tak pada ale wazne ze były zakupy i sobie poprawiłem humor
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 23:16, 18 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304


Po okrojeniu plan jest trochę większy, ale po zapoznaniu się z ilością gatunków ponad 220 - analiza projektu dla mnie nie ma sensu. Ja tak zróżnicowanej roślinności nie robię w swoich projektach, więc poprawianie tego projektu też nie ma sensu, bo to dla mnie kilka dni roboty Niestety nie mogę Ci tak od ręki pomóc

Wszystkiego jest po 1 -2 3 szt , tylko żywopłoty to większe ilości.

Narysuj nowy podkład do nowego projektu, najwyżej linia trawnika taka sama ale rośliny planuj od nowa zupełnie, robiąc nową listę roślin, ograniczoną do max 30 gatunków.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 23:24, 18 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
spróbuje to zrobic mi najbardziej zalezy na tej pierwszej czesci projektu bo tamta chce zostawic mojej połowie niech ma tam swoje rosliny miała sie zmiescic do pewnej sumy której miała nie przekroczyc dziekuje za próbowanie mi pomóc i przepraszam za zawracanie głowy jeszcze raz dziekuje
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 10:56, 19 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zrób rysunek pustego ogrodu i podejdziemy do tego całkiem na świeżo, bo tamtego nie warto analizować co z czym, czy pasuje czy nie. Najlepiej na nowo zaprojektować, to będzie znacznie łatwiej

Wiem, że nie lubisz sam podejmować decyzji ogrodniczych, ale forum może w jakiś sposób pomóc, poza tym czytając wątki możesz zrobić listę roślin ulubionych u nas na Ogrodowisku i ograniczyć znacznie liste gatunków do tych najbardziej niezawodnych.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies