Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Gardenarium 21:17, 13 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze tutaj popatrz na odmiany

http://www.heucheraholics.co.uk/heuchera_shop.html
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 21:21, 13 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Skierak napisał(a)
mógłbyś większy ten projekt wstawić? niestety nie mam innego projektu to jest mój ostatni projekt
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 22:10, 13 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gardenarium napisał(a)



Tutaj irgę trzeba dociąć po linii chodnika i zamieść ładnie, bo włazi na chodnik.
Ja bym tu dołożyła jeden kolor żurawek - kilka sztuk.

Może którąś z tych dwóch?

goniak napisał(a)

Heuchera Creme Brule o pięknej miodowo- różowej kolorystyce.



Heuchera Sweet Tea



żórawki mi sie podobają i to bardzo nie wiem co z tym cisem zrobis czy go zostawic taki jaki jest berberysa czy tez przyciac na kulki bo sa różnej wielkosci zórawki w których miejscach czy paprotki w tym miejscy zostawic czy przenies jeszcze ten cisy przy ogrodzeniu czy przyciac i ile i kiedy sa rożnych wielkosciach to sprzodu ładnie rosna a te wyzej sa małe duzo pytan nie stety i nie wiem co zreszta bo sa puste miejsca
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mala_Mi 17:25, 14 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj KOnradzie.... dalczego nie masz nazwy wątku w stopce.... bez tego trudno do Ciebie trafić
Lubisz kwiatuchy..... masz super psiaka.... zapraszam
A teraz lecę sadzić dalej moje chabazie...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 17:33, 14 lip 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Troszkę pobieżnie przeleciałam....
kałuża ze ściekiem super.. podoba się...
Duża ilośćkwatuchó i innych chabazi..też siępodoba....
Ja też kupuje po trocchu i wszystko........ i tak od 3 lat..
Jak urośnie ..to nie bedzie sprawiało wrażenia haosu tylko będzie jak angielski ogród....... Ja przynajmnije tak sie pocieszam...... bo co mi się innego pozostało.......
I litości daj podpis w stopce, bo nikt do Ciebie nie ma jak wejsć... nowych wątków od cholery i nie idzie się juz w tym połapać..... a i czasu też nie ma na tyle by być u każdego
A teraz uciekam.....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 18:43, 14 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
asc napisał(a)
Troszkę pobieżnie przeleciałam....
kałuża ze ściekiem super.. podoba się...
Duża ilośćkwatuchó i innych chabazi..też siępodoba....
Ja też kupuje po trocchu i wszystko........ i tak od 3 lat..
Jak urośnie ..to nie bedzie sprawiało wrażenia haosu tylko będzie jak angielski ogród....... Ja przynajmnije tak sie pocieszam...... bo co mi się innego pozostało.......
I litości daj podpis w stopce, bo nikt do Ciebie nie ma jak wejsć... nowych wątków od cholery i nie idzie się juz w tym połapać..... a i czasu też nie ma na tyle by być u każdego
A teraz uciekam.....
nie wiem jak mam to zrobic czy musze sie jeszcze raz zarejestrowac zeby dac podpis dzieki za wpis
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
alinak 19:11, 14 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Konrad co do tych trzmielin przy koszach to zasugerowałabym
- usunięcie paproci ,one pasują raczej do dzikiego leśnego zakątka
- przycięcie radykalne tego cisa .
-zamiast drogich żurawek można wybrać opcje z : macieżanką piaskową . miniaturowym przywrotnikiem . runianką , wrzoścami
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
alinak 19:15, 14 lip 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Kondzio napisał(a)

]


te trzy kulki żywotnika przycięłabym na trzy rożne wielkości . żółte juz tam nie pasują , ale na tło dałabym żółtą trzmieliną płożącą
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Kondzio 20:22, 14 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
witam dopiero zauwazyłem ze jestes z krakowa w koncu ktos z bliska
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:25, 14 lip 2012


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
alinak napisał(a)
Konrad co do tych trzmielin przy koszach to zasugerowałabym
- usunięcie paproci ,one pasują raczej do dzikiego leśnego zakątka
- przycięcie radykalne tego cisa .
-zamiast drogich żurawek można wybrać opcje z : macieżanką piaskową . miniaturowym przywrotnikiem . runianką , wrzoścami
podoba mi sie zórawka ale pomysle mam nadzieje ze gdzies kupie ta odmiany
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies