Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 15:44, 04 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
jestem załamany mam całą działkę w wodzie trawa mi żółknie mały strumień mi płynął wzdłuż działki robiłem dziurę łopatą zalewała się wodą w sekundę trawę mam wysoką bo nie da się kosić warzywnik mam zalany normalnie chodzę po wodzie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
justa35 16:03, 04 cze 2013

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207
Kondzio napisał(a)
jestem załamany mam całą działkę w wodzie trawa mi żółknie mały strumień mi płynął wzdłuż działki robiłem dziurę łopatą zalewała się wodą w sekundę trawę mam wysoką bo nie da się kosić warzywnik mam zalany normalnie chodzę po wodzie

I prognozy na najbliższe dni wcale nie są pocieszające - nadzieja w tym, że nasi meteo się lubią mylić
Kraina deszczowców jak nic
Bogdzia 19:46, 04 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kondzio napisał(a)
jestem załamany mam całą działkę w wodzie trawa mi żółknie mały strumień mi płynął wzdłuż działki robiłem dziurę łopatą zalewała się wodą w sekundę trawę mam wysoką bo nie da się kosić warzywnik mam zalany normalnie chodzę po wodzie


Niestety u wszystkich pewnie to samo , ja też sie juz martwie o rośliny bo deszczu stanowczo za dużo. Konrad pytałeś o nazwe tego rh , to Rosebud zobacz jego rozwinięte kwiatki.

____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gabrysia_ 19:48, 04 cze 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Kondzio...chyba wszyscy mamy już dosyć tego deszczu!
____________________
AgnieszkaW 19:52, 04 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kondziu, weszłam do Ciebie i musiałam wpis zostawić. Martwisz się o mnie, a sam jesteś w takiej okropnej sytuacji wodnej, współczuję, tylko tyle mogę napisać. Duuużo słoneczka życzę.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kondzio 19:56, 04 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Bogdzia napisał(a)


Niestety u wszystkich pewnie to samo , ja też sie juz martwie o rośliny bo deszczu stanowczo za dużo. Konrad pytałeś o nazwe tego rh , to Rosebud zobacz jego rozwinięte kwiatki.

Śliczny
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:04, 04 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AgnieszkaW napisał(a)
Kondziu, weszłam do Ciebie i musiałam wpis zostawić. Martwisz się o mnie, a sam jesteś w takiej okropnej sytuacji wodnej, współczuję, tylko tyle mogę napisać. Duuużo słoneczka życzę.
słoneczko by się przydało ty masz gorzej niż ja bo ja nie mam rzeki i nie mam takiego spadu jak ty stałe elementy mi zostaną ale rośliny się mogą potopić tak to jest ja się zawsze martwe o kogoś bo sam jakoś sobie radze ale nie wiem jak w tej sytuacji będzie aż się boję bukszpany mi na grzyba zapadają zrobiłem oprysk dzisiaj pomiędzy ulewami ale to chyba nic nie da bo pewnie spłynęło
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:04, 04 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Gabrysia_ napisał(a)
Kondzio...chyba wszyscy mamy już dosyć tego deszczu!
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
sylllwia 20:11, 04 cze 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Tego deszczu już chyba wszyscy mamy dość, ale co zrobić, po deszczach pewnie będzie słoneczko Pozdrawiam z mokrego Śląska
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Kondzio 20:20, 04 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
sylllwia napisał(a)
Tego deszczu już chyba wszyscy mamy dość, ale co zrobić, po deszczach pewnie będzie słoneczko Pozdrawiam z mokrego Śląska
pozdrawiam mokrego Krakowa
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies