Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

AgnieszkaW 17:17, 05 cze 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Jak Kondziu u ciebie dzisiaj z pogodą? U mnie teraz przerwa deszczowa, ciekawe na jak długo...Napisz, czy z bukszpanami w porządku, bo zdaję sobie sprawę, że to by była kosztowna strata. Mam nadzieję, że wszystko ok. Pozdrawiam i dużo słonecznej pogody życzę
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Madzenka 18:37, 05 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kondzio pewnie z Mildexem lata
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Kondzio 20:25, 05 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
słyszałem że tabcin działa jak nie pada do dwóch godzin wystarczy na szczęście była przerwa nawet skosiłem trawę nawiozłem dosiałem posadziłem dwa świerki które mi zostały do posadzenia ale zaczęło mrzeć mam nadzieje że nie będę chory bo zaczęło mnie boleć cholernie gardło ale dzisiaj jestem w lepszej kondycji psychicznej bo się zmęczyłem w ogrodzie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:26, 05 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Marzena2007 napisał(a)
Kondzio pewnie z Mildexem lata
spróbowałem tabsinem jeszcze raz bo była długa przerwa nie wiem czy mogę dzień po dniu ale spryskałem tak delikatnie zobaczymy kwiaty balkonowe też mi zaczęły czarnieć
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:30, 05 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AgnieszkaW napisał(a)
Jak Kondziu u ciebie dzisiaj z pogodą? U mnie teraz przerwa deszczowa, ciekawe na jak długo...Napisz, czy z bukszpanami w porządku, bo zdaję sobie sprawę, że to by była kosztowna strata. Mam nadzieję, że wszystko ok. Pozdrawiam i dużo słonecznej pogody życzę
w miarę też była przerwa skosiłem nawiozłem posadziłem dwa świerki ale teraz zaczęło mrzeć kiedy będzie ładnie na truskawkach wyszły mi plamy na liściach nie wiem ile szkud mi narobi kwiaty balkonowe zaczęły czarnieć no ale inni maja gorzej niestety
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Moniika 21:32, 05 cze 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Kondzio trzymam kciuki za Twoje rosliny ! Mam nadzieje ze deszcz od Was teraz do nas sie przeniesie !
Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia, oby z tego bólu gardła nic wiecej sie nie rozwinęło ....
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Bogdzia 22:15, 05 cze 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam. Deszczu wszyscy maja dosyc, może w końcu przestanie padac? Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariusz 22:50, 05 cze 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Ano dość, irysy zniszczone, wiele leży na ziemi, piwonie jakby rottweiler w nie wskoczył. Troszeczkę słoneczka było do wieczora, a przed deszcz. Konrad trzymaj się, byle nie parasoli.
A teraz leje...
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Kondzio 23:01, 05 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Moniika napisał(a)
Kondzio trzymam kciuki za Twoje rosliny ! Mam nadzieje ze deszcz od Was teraz do nas sie przeniesie !
Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia, oby z tego bólu gardła nic wiecej sie nie rozwinęło ....
dziękuje oby się sprawdziło ale z tego co przeczytałem w prognozach to ma padać do poniedziałku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 23:02, 05 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mariusz napisał(a)
Ano dość, irysy zniszczone, wiele leży na ziemi, piwonie jakby rottweiler w nie wskoczył. Troszeczkę słoneczka było do wieczora, a przed deszcz. Konrad trzymaj się, byle nie parasoli.
A teraz leje...
Pozdrawiam
no tak trzeba się pocieszać nawzajem u mnie też irysy zniszczone boję się bukszpany ale mniej my nadzieje że będzie lepiej
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies