Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

ogrod_Jadzi 22:27, 21 lis 2012


Dołączył: 19 lis 2012
Posty: 30
Masz super ogrodek i super pomysly na wszystko pozdrawiam a ztym dodawaniem zdjec mialam ten sam oroblem.
____________________
hanka_andrus 22:42, 21 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Witam wieczorkiem, jeżeli dziś się nie doda ,dodasz jutro,Może one są zrobione w największym formacie.Ustaw aparat na najmniejszy format,i wtedy spróbuj.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 20:21, 22 lis 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Jotka ----Fajnie że byłaś dzieki !!!!

Adom-----Rób coś szybko ---kupuj kaktusy i się usmiechaj do nich ----jest weselej......

Ka1siu-- dzięki pooooolecam kaktusy mało roboty a frajdziocha zimą że hej !

Jagoda----dobrze ci się śmiać jak człowiek wkurzony ale cieszę się że dzięki mnie choć jedna osoba się uśmiecha luks a ja jestem Baranem więc prę do przodu choć szlag mnie trafia.Fajnie że jesteście i mnie wspieracie to się liczy choć czasami nie wychodzi. Jak bym wam dokładnie opisała co i jak wyczyniam żeby mieć zdjęcia.Wydawało misię ciągle że nic nie umiem ale już mam dużo poanowanych rzeczyi sama jestem dumna z tego. A najbardziej zdiwiona jest moja Córka bo jak jej pnapisałam że instalowałam 4 przeglądarki żeby wgrać zdjecia to tylko zapytała kto ci to robił----nie wierzyła że ja i tak jak Ty usmiała sie po pachy

A teraz od siebie --zdjęcia zmniejszam umiem i wiem jakie mają być .dodaję prawidłowo koszę mam czyste --ha ha ha a firefoks zachowuje się jak szalony kółko mu sie kręci wszystko lata a moja mysz na mim głupieje Pozdrówka idę oglądać Film Dzięki za usmiechy
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
jagoda99 20:52, 23 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
No i dawaj te zdjecia
Pewnie ze Cie wspieramy wlasnie po to tu jestesmy.
Wiesz ciagle mi tak wesolo widze Cie nad tym komputerem ocierajaca pot z czola i dalej do przodu fajnie.
powodzenia
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
zawitka 09:34, 24 lis 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Tak Dzięki za wsparcie .odinstalowałam wsie 3 przeglądarki zainstalowałam 1 na nową nie smiejcie się tak jest i nic,Czekam na Siostrzeńca ma mi pomóc..Ano zobaczymmmmmy.Pozdrowienia Wszystkim uśmiechającym się nad moją dolą Paaaa Lecę polatać po Waszych ogrodach.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
hanka_andrus 10:49, 24 lis 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dobrze,że chociaż nasze możesz obejrzeć.....Miłego dnia!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 14:03, 24 lis 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Witaj ! Tak Haniu dobrze ż mam co oglądać to prawda.Robię plany na wiosnę juz zecyzja zapadła mamsporo roślinnp bukszpanówróznej wielkości od 70 cm 4 szt srednie 37 szt małe 44 trzmielina zółta 47 szara10 sz tuje niebieskie 2 duże ale cięte ichyba ze 4 mniejsze cisy i reszty nie spisałam jeszcze i tak szukam inspiracji mam na to czas Pozdrawiam.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 17:46, 24 lis 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070
Mam Pytanko -kupiłam brązową trawę i nie wsadziłam jej do ogrodu a trzymam na górze nie ogrzewanej czy wytrzyma i przeżyje.Dziękuje.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Milka 14:45, 26 lis 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Halinko, przyszłam z rewizytą, ale już wcześniej poczytałam, że coś ci zdjęcia nie wchodzą; kibicuję wszystkim planom i postaraj się z fotkami doradców tu i inspiracji sporo, a dusz przyjaznych jeszcze więcej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zawitka 17:30, 26 lis 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14070


Witajcie !!!!! Hurrra mam znowu zdjecia bez mego informatyka bo nie przyjechał ale od czego się ma koleżanki i kolegów----choć nie bardzo wierzę że to będzie na długo ale to tak po cichutku-żeby nie zapeszyć.Tę jabłoneczkę wsadziłam w tym roku na wiosnę będzie piękna. Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies