Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

zawitka 08:46, 08 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065


Niziutkie malutkie wiosną wsadzone
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:47, 08 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065


Te miały być jkremowo zielone a są ????????
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
hanka_andrus 09:48, 08 lip 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
zawitka napisał(a)


Te miały być kremowo zielone a są ?
.

No przecież zieleń jest, a i płatki kremowe też. Ale piękne!
To nic, że w Twój gust nie popadły. Obie śliczne.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Anabell 10:52, 08 lip 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Halinko! nie mogę poznać odmiany ale Butterfly Kisses ze wszystkich są najniższe 30 wys 40 z kwiatem i ok 35 szerokość.
ja mam posadzone 3 krzaczki w ubiegłym roku i takie niskie są, za to dużo kwiatów na krzaczku.
Pink Bon bon 40 wys z kwiatem 55 a szer 30. tu nic nie powiem bo późno poszły na miejsce stałe.

Pink Delight mają średnią wysokość 45/ 60. i krzaczek rozrasta się 50 cm. takie same białe Delight.

Lubie te niskie bo się nie rozkładają po deszczu jest zwarty krzaczek.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
zawitka 07:56, 09 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
hanka_andrus napisał(a)
.

No przecież zieleń jest, a i płatki kremowe też. Ale piękne!
To nic, że w Twój gust nie popadły. Obie śliczne.


One faktycznie wszystkie są piękne ale czekam w przyszłym roku już na inny kolor ;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:50, 09 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Anabell napisał(a)
Halinko! nie mogę poznać odmiany ale Butterfly Kisses ze wszystkich są najniższe 30 wys 40 z kwiatem i ok 35 szerokość.
ja mam posadzone 3 krzaczki w ubiegłym roku i takie niskie są, za to dużo kwiatów na krzaczku.
Pink Bon bon 40 wys z kwiatem 55 a szer 30. tu nic nie powiem bo późno poszły na miejsce stałe.

Pink Delight mają średnią wysokość 45/ 60. i krzaczek rozrasta się 50 cm. takie same białe Delight.

Lubie te niskie bo się nie rozkładają po deszczu jest zwarty krzaczek.



U mnie Kissez i candy są niskie po 30-40 cm .Mam jeszcze jedną też chyba niską bo liście ma duże piękne a sama jest niska ale ma dopiero 1 kwiat i jeszcze nie rozwinięty to nie wiem jaka to będzie jak nie zobaczę kwiatu.Chcialam niskie bo wysokie już mam 3ci rok.

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
gogo 17:44, 11 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Halinko, Twój wątek kipi i roślinami i humorem. Jestem na 400 stronie i z tego co przeczytałam widzę, że z ciebie wulkan energii, powinnaś zmienić nazwę wątku np. połowa działki, czyli nigdy nie mam dość. A Twoje zmagania komputerowe, jak bym widziała siebie, a Ty i tak jesteś lepsza, bo umiałaś zainstalować inne programy i umiesz zmniejszać zdjęcia. Masz w ogrodzie wszystko co lubię, ale nie umiem rozmnażać roślin. Mus się nauczyć. Pozdrawiam.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basilikum 18:10, 11 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
gogo napisał(a)
powinnaś zmienić nazwę wątku np. połowa działki, czyli nigdy nie mam dość.

hihi popieram
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zawitka 08:34, 12 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
gogo napisał(a)
Witaj Halinko, Twój wątek kipi i roślinami i humorem. Jestem na 400 stronie i z tego co przeczytałam widzę, że z ciebie wulkan energii, powinnaś zmienić nazwę wątku np. połowa działki, czyli nigdy nie mam dość. A Twoje zmagania komputerowe, jak bym widziała siebie, a Ty i tak jesteś lepsza, bo umiałaś zainstalować inne programy i umiesz zmniejszać zdjęcia. Masz w ogrodzie wszystko co lubię, ale nie umiem rozmnażać roślin. Mus się nauczyć. Pozdrawiam.


Dziękuję za miłe słowa.jak powstawał mój wątek to zmniejszyłam o połowę działkę dzieląc się z Synem.stąd nazwa .Ogród to od dawna moje hobby ale nie miałam własnego kawałka ziemi więc sadziłam siałam i pomagałam Teściom .Od Dziadków na Podlasiu i Rodziców uczyłam uczyłam się jak kochać ziemię i rośliny i zwierzęta.

Teraz ta nauka procentuje.Rozmnażanie roślin jest bardzo proste jak spróbujesz to zobaczysz że tak jest .fakt że mam dobrą rękę do tego .Moja koleżanka twierdzi że ja paty do góry nogami wsadzę to i tak wyrośnie Zachęcam do nauki .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:34, 12 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Basilikum napisał(a)

hihi popieram



____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies