Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

anabuko1 08:46, 12 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
zawitka napisał(a)


Tak tylko tę jedna jak na razie ,podoba mi się coraz bardziej więc poszukam innego koloru

O a ja mam 3 kolory i odmiany.
To mogę z chęcią się podzielić.
Taką samą chyba jezowke co na tym zdjęciu i góry mam.
Moja nn.kupiona W ubiegłym roku.W tym już ładnie kwitnie. Ale jest niższa. Może to taka odmiana ?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
gogo 17:58, 12 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Halinko, z tym rozmnażaniem masz rację, trzeba mieć rękę. Może ja też mam, ale objawia się to tym, że kupione rośliny rosną wyższe niż podają. Wsadzam, gdzieś z przodu, a potem muszę przesadzać, bo zasłaniają te z tyłu. Jak zaczynałam tworzyć ogród, kupowałam po jednej małej sadzonce, nie było co dzielić. Jak urosły, nie dzieliłam, bo bałam się, że padną. I tak już niech zostanie. . Pozdrawiam.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
zawitka 07:02, 13 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
anabuko1 napisał(a)

O a ja mam 3 kolory i odmiany.
To mogę z chęcią się podzielić.
Taką samą chyba jezowke co na tym zdjęciu i góry mam.
Moja nn.kupiona W ubiegłym roku.W tym już ładnie kwitnie. Ale jest niższa. Może to taka odmiana ?
Pozdrawiam serdecznie


Piszesz o jeżówkach 3 kolorach czy o pysznogłówkach .?????

A jeśli chodzi o jeżówki to muszę czekać jak zakwitną wszystkie które kupiłam bo jak na razie to wszystkie kwitną na różowo a miałam w zeszłym roku kupione białą i czerwoną i zginęły a są tylko różowe i już w ty samym miejscu gdzie sadziłam białe i czerwone .Sama się z tego śmieję ale tak jest
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 07:03, 13 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
gogo napisał(a)
Witaj Halinko, z tym rozmnażaniem masz rację, trzeba mieć rękę. Może ja też mam, ale objawia się to tym, że kupione rośliny rosną wyższe niż podają. Wsadzam, gdzieś z przodu, a potem muszę przesadzać, bo zasłaniają te z tyłu. Jak zaczynałam tworzyć ogród, kupowałam po jednej małej sadzonce, nie było co dzielić. Jak urosły, nie dzieliłam, bo bałam się, że padną. I tak już niech zostanie. . Pozdrawiam.


Tak też bywa i z roślinami i z Ogrodnikami
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Basilikum 08:45, 13 lip 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
zawitka napisał(a)

A jeśli chodzi o jeżówki to muszę czekać jak zakwitną wszystkie które kupiłam bo jak na razie to wszystkie kwitną na różowo a miałam w zeszłym roku kupione białą i czerwoną i zginęły a są tylko różowe i już w ty samym miejscu gdzie sadziłam białe i czerwone .Sama się z tego śmieję ale tak jest

pomalowane dostalas a teraz pokazaly swoje prawdziwe oblicze
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
anabuko1 08:56, 13 lip 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23593
zawitka napisał(a)


Piszesz o jeżówkach 3 kolorach czy o pysznogłówkach .?????

A jeśli chodzi o jeżówki to muszę czekać jak zakwitną wszystkie które kupiłam bo jak na razie to wszystkie kwitną na różowo a miałam w zeszłym roku kupione białą i czerwoną i zginęły a są tylko różowe i już w ty samym miejscu gdzie sadziłam białe i czerwone .Sama się z tego śmieję ale tak jest

Pysznogłówki mam 3 odmiany, 3 kolory.
jeżówek kilkanaście.Ale nie wszystkie ładnie w karzczki porosły.A co przenosi się na kwitnienie.
Hmm, pozapylały się te jeżówki twoje, czy co ??
U mnie wszystkie sa takie jakie były
Dobrego dnia Halinko życzę
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 08:54, 14 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
anabuko1 napisał(a)

Pysznogłówki mam 3 odmiany, 3 kolory.
jeżówek kilkanaście.Ale nie wszystkie ładnie w karzczki porosły.A co przenosi się na kwitnienie.
Hmm, pozapylały się te jeżówki twoje, czy co ??
U mnie wszystkie sa takie jakie były
Dobrego dnia Halinko życzę



Jak dożyję to na przyszły rok kupię już kwitnące i zobaczę co to będzie .Wiem jedno że w zeszłym roku kupiłam jedną białą z zielonym środkiem iiiiiiii dziś różowa ha ha

____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 09:07, 14 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065



Rudbekia pięknie zakwitła i ładniej wygląda po dobrym nareszcie deszczu .Dziś pada ładnie,cichutko równiutko drobnym deszczem .Roślinki odżyły.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
gogo 21:13, 14 lip 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Halinko, dobrze pisze Iza, kupiłaś pomalowane Ładne te rudbekie, nie widziałam jeszcze takich.
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
zawitka 08:41, 15 lip 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Bardzo je polubiłam te słoneczka choć jak dostałam je pirwszy raz to nie wiedziałam jakie są wysokie teraz zbiorę nasiona i odpowiednio je posadzę
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies