Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

hanka_andrus 18:10, 30 gru 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Halinko, zdrowia Tobie i pięknego ogrodu w Nowym Roku życzę
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Basilikum 18:50, 30 gru 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Hanlinko ja Cie tak mocno tule, nie wiem co za smuteczki Cie trapia ale przytulanki zawsze pomoga.
Na Nowy Rok najlepszego, nie tylko ogrodowego.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
zawitka 19:06, 30 gru 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Bogdzia napisał(a)
Nie martw sie ani o rododendrona ani o azalię japońska. Rododendronowi nie zestarzał sie wystarczająco ten jeden listek i podmarzł, pewnie późno wyrósł ale rododendronowi to w niczym nie zagraża. Na wiosne dobrze by było opryskac go mieszanką nawozów dolistnych bo widac żółte plamy na pozostałych liściach , ale to nie teraz, najwczesniej w kwietniu. Azalie japońskie sa rózne , zimozielone , częściowo zimozielone i takie które w większosci gubia liscie , ta wyglada na częściowo zimozieloną i wiosna wypusci nowe listki.Pozdrówka .



Dzięki uspokoiłaś mnie trochę .Powiem Ci że póżną bardzo jesienią jeszcze pryskałam je zelazem .jakby jest lepiej ale jeszcze nie to .Co do azalii to masz rację ona ma częśc dolnych liści żółtych to może faktycznie taka jej uroda .Czekam wiosny buziaki ;d;d
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 19:08, 30 gru 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
hanka_andrus napisał(a)
Halinko, zdrowia Tobie i pięknego ogrodu w Nowym Roku życzę



Haniu dziękuję i rok mam fatalny a końcówka jeszcze gorsza ale samo życie !!!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 19:10, 30 gru 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Basilikum napisał(a)
Hanlinko ja Cie tak mocno tule, nie wiem co za smuteczki Cie trapia ale przytulanki zawsze pomoga.
Na Nowy Rok najlepszego, nie tylko ogrodowego.



Oj badrzo mi się przydały Twoje przytulanki jak wyżej rok fatalny i koniec tez.Mam nadzieję że jutro będzie lepiej.Dziękuję i wzajemnie
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
gogo 19:44, 30 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Halinko, ja doła nie mam, ale wczoraj plewiłam
Na smutki przesyłam Ci buziaczki
Na zły nastrój wpływa brak słońca, więc i słoneczko Ci ślę.
I składam życzenia noworoczne, niech w Nowym Roku omijają Cię kłopoty, a spełniają marzenia
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
zawitka 19:50, 30 gru 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
gogo napisał(a)
Halinko, ja doła nie mam, ale wczoraj plewiłam
Na smutki przesyłam Ci buziaczki
Na zły nastrój wpływa brak słońca, więc i słoneczko Ci ślę.
I składam życzenia noworoczne, niech w Nowym Roku omijają Cię kłopoty, a spełniają marzenia


Brak słońca to fakt ze dni są smutniejsze.ten rok był trudny myślę że następny będzie lepszy i tego będę się trzymać .Ja wczoraj wykopałam swoje donice dziś pomalowałam a jutro będę malować na zielono .To duże rury kanalizacyjne śr 50 cm i 2 mam śr 1 go metra .Będę sadzić w nich ziółka ,bo koty mi niszczą.Wzajemnie Kochana wzajemnie.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Dorota123 21:19, 30 gru 2018


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Świetny masz ten bodziszek, kwiatów dużo i piękne. Kiedyś pod wpływem O... kupiłam kilka doniczek. Szybko się okazało, że bodziszek, a bodziszek to duża różnica. Mój prawie nie miał kwiatków, a jak już się pojawiły kwiaty to były małe. Nawet z pozbyciem się bodziszka jest problem, bo ciągle gdzieś odbija.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
zawitka 08:28, 31 gru 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Dorota123 napisał(a)
Świetny masz ten bodziszek, kwiatów dużo i piękne. Kiedyś pod wpływem O... kupiłam kilka doniczek. Szybko się okazało, że bodziszek, a bodziszek to duża różnica. Mój prawie nie miał kwiatków, a jak już się pojawiły kwiaty to były małe. Nawet z pozbyciem się bodziszka jest problem, bo ciągle gdzieś odbija.


Masz rację że bodziszek a bodziszek .Ta odmiana jest najładniejsza miałam inne ale to nie to.W zeszłym roku rozsadziłam je i jakby zmarniał .Zobaczę co będzie w tym roku.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
BasiaLT 12:18, 31 gru 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Halinko wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies