Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Połowa działki - czyli mam powoli dość

Pokaż wątki Pokaż posty

Połowa działki - czyli mam powoli dość

zawitka 07:29, 02 sty 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Grzesiu -----
DZIĘKUJĘ
Agatko ------
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:12, 06 sty 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045

Zagubiła mi się Kasia Kasya/ Wracaj lepiej jak jesteś !!!!!!




Proszę to dla Ciebie i wracaj!!!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Katkak 08:24, 06 sty 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
O, to ten bodziszek, który mi podarowałaś. Cudny jest. W moim ogródku gdzie się nie obrócę, to rośliny od ogrodowiskowych ludków. Od Ciebie, Sylwii, Kasi, Gosi, Kondzia, Bogdzi, Irenki, Ewci, Małej Mi i dkuuugo by tak jeszcze wymieniać. To się nazywa prawdziwie ogrodowiskowy ogród
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
anabuko1 12:29, 06 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Piękna lilia.
Ja też je lubię.I dosadzam gdzie się da
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zawitka 17:55, 06 sty 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Katkak napisał(a)
O, to ten bodziszek, który mi podarowałaś. Cudny jest. W moim ogródku gdzie się nie obrócę, to rośliny od ogrodowiskowych ludków. Od Ciebie, Sylwii, Kasi, Gosi, Kondzia, Bogdzi, Irenki, Ewci, Małej Mi i dkuuugo by tak jeszcze wymieniać. To się nazywa prawdziwie ogrodowiskowy ogród


To fakt ze fajnie przystanąć przy podarowanej roślince i pomyśleć o kolezance .też tak mam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 17:57, 06 sty 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
anabuko1 napisał(a)
Piękna lilia.
Ja też je lubię.I dosadzam gdzie się da


Zmarniały ni nieco bodziszki w tym roku to chyba przez suszę .miałam inne ale nie są już takie ładne
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
anabuko1 18:08, 06 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Miejmy nadzieję,że w tym roku się poprawią.
A jak coś to mam biały i różowy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gosialuk 18:10, 06 sty 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Witaj Zawitko. Przejrzałam trochę początku, trochę środka i trochę końca twojego wątku. Bardzo się zmienił twój ogród i chyba już nie masz go dość. Zauważyłam, że lubimy dużo takich samych roślin jak bratki, hortensje, miskanty, bodziszki, chryzantemy.
Hortensje ogrodowe masz bardzo ładne. Ja dopiero w tym roku przymierzam się do ich kupienia. Mam hortensje bukietowe Phantom, Polar Bear i krzewiastą Strong Anabell.
Chryzantemy polubiłam bardzo. Ciekawa jestem jak dadzą radę w tym roku. Oprócz tych co na działce mam jeszcze liliowe i fioletowe. Te miałam w dwóch skrzyneczkach na balkonie. Jeśli przeżyją, to wywędrują na działkę, a do skrzynek zrobię nowe sadzonki.

Wymiany roślin są fajne. Ja też dużo skorzystałam od ogrodowiskowych koleżanek i chętnie się podzielę z innymi.
Zauważyłam, że wcześnie zaczynasz sezon ogrodowy. Ja niestety muszę czekać na taką prawdziwą wiosnę. Za to mam czas na czytanie innych wątków i oglądanie cudzych dokonań.
Ciekawe czym nas zaskoczysz w tym roku?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
zawitka 08:28, 07 sty 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
anabuko1 napisał(a)
Miejmy nadzieję,że w tym roku się poprawią.
A jak coś to mam biały i różowy


Idę do Ciebie przypomnieć czy masz liliowce i jakie .Jak tak to Cię poproszę w odpowiedniej chwili sadzoneczkę I pytanie czy będziesz chciała tych dużych szyszek to nazbieram .???/
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
zawitka 08:43, 07 sty 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Gosialuk napisał(a)
Witaj Zawitko. Przejrzałam trochę początku, trochę środka i trochę końca twojego wątku. Bardzo się zmienił twój ogród i chyba już nie masz go dość. Zauważyłam, że lubimy dużo takich samych roślin jak bratki, hortensje, miskanty, bodziszki, chryzantemy.
Hortensje ogrodowe masz bardzo ładne. Ja dopiero w tym roku przymierzam się do ich kupienia. Mam hortensje bukietowe Phantom, Polar Bear i krzewiastą Strong Anabell.
Chryzantemy polubiłam bardzo. Ciekawa jestem jak dadzą radę w tym roku. Oprócz tych co na działce mam jeszcze liliowe i fioletowe. Te miałam w dwóch skrzyneczkach na balkonie. Jeśli przeżyją, to wywędrują na działkę, a do skrzynek zrobię nowe sadzonki.

Wymiany roślin są fajne. Ja też dużo skorzystałam od ogrodowiskowych koleżanek i chętnie się podzielę z innymi.
Zauważyłam, że wcześnie zaczynasz sezon ogrodowy. Ja niestety muszę czekać na taką prawdziwą wiosnę. Za to mam czas na czytanie innych wątków i oglądanie cudzych dokonań.
Ciekawe czym nas zaskoczysz w tym roku?


Dziękuję za pochwałę .Nie mam dość ogrodniczkowania i ciągle dumam co posadzić i jak posadzić .Teraz ogród nieco uporządkowany ale to jeszcze nie to bo są rabatki do przerobienia. HMMMMM czym zaskoczę chyba jak mi się uda to kolorami tak planuję a jak wyjdzie to się okaże Moje ogrodówki to prawda że ładnie rosną .Traktowałam je po macoszemu wsadzałam daleko z tyłu ogrodu raz podlałam raz nie a one chyba dlatego tak ładnie poszły sobie w kwiaty i już .Czytam odlądam wysyłam dostaję i tak czas leci .Pozdrawiam cieplutko choć za oknem biało !!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies