Gdzie jesteś » Forum » Róże » Przedawkowanie nawozów

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedawkowanie nawozów

nebel 18:48, 13 lip 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
AniaDS - nie to nie Twój artykul czytałam, ale Twoje uwagi w tej chwili są dla mnie cenne, zresztą wszyskie Wasze wpisy, bardzo uważnie przeczytałam i dały mi do myślenia. Mam nadzieję, że wnioski jakie wyciągnę będą właściwe.
W każdym razie zorientowałam się, że mam skłonności do przedawkowywania nawozów ( stąd zaproponowany przeze mnie nowy wątek).
No i jeszcze ten obornik, jest dostępny coraz szerzej, ale trzeba mieć wiedzę jak działa i jak go używać? Mam nadzieję, że tego właśnie się dowiem i chętnie wymienie się uwagami.
Chciałbym odnieść się do jeszcze jednego wpisu, mam taką zasadę, że jeżeli ktoś mi coś powie, a ja tego posłucham, to nie mam pretensji. Życie polega wedlug mnie na zdobywaniu doświadczenia czyli weryfikowaniu informacji, które do nas docierają (zrobię coś nie tak! - to jest to tylko moja winna, nie kogoś innego). LUBIĘ EKSPERYMENTOWAĆ W MOIM OGRODZIE i mogę to robić tak jak do tej pory, kierując się tylko intuicją, ale zorientowałm się,że forum "Ogrodowisko" może zaoszczędzić mi czasu, bo znajdę tu wiele pożytecznych informacji.
Pozdrawiam Was wszystkich.

____________________
Ogród Nebel
AniaDS 19:07, 13 lip 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Ja także mam wiele eksperymentów za sobą i wiele błędów też.
Straty w różach z tego powodu też odnotowałam .
Chyba większość z nas działa na początku intuicyjnie, chcąc jak najlepiej i czasem aż przedobrzając.
Samo życie .
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
Sylwka 15:53, 15 cze 2016

Dołączył: 21 maj 2016
Posty: 49
Witam polecono mi taki nawóz do róży http://www.yara.pl/crop-nutrition/products/other/6167-kristalon-biay/
co o nim sądzicie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies