Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Problemy techniczne

Pokaż wątki Pokaż posty

Problemy techniczne

Karol99 22:54, 25 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
U mnie jeszcze nie.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
waldek727 18:54, 12 paź 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Prośba do Admina ode mnie oraz od koleżanek i kolegów z forum, aby umożliwić nam wejście do wątku po ,,kliknięciu" ostatniej, a nie przedostatniej strony.
Z góry dziękuję Ronin za usunięcie tej drobnej usterki technicznej.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Gardenarium 19:12, 12 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
coś się przestawiło. pokazuje ostatnią stronę podczas gdy jeszcze na niej nie ma wpisu. Obawiam się że tego nie da się od ręki poprawić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bratka 23:21, 14 sty 2016


Dołączył: 26 lis 2014
Posty: 192
czesc czy moze mi ktos podpowiedziec bo nie moge tego rozgrysc jak zrobic aby podpis na dole byl na zielono i przenosil do mojego ogrodu?
____________________
Ogród Beti
Mary 22:20, 16 sty 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Z tego co widzę to podpis już działa i przenosi, więc problem już chyba rozwiązany.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
kachat 17:52, 21 sty 2016


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Mogę prosić o rzucenie okiem, dlaczego zdjęcia z Imageshack przestały się na moim wątku wyświetlać (np. pierwsza strona)? Zdjęcia są na serwerze, nie zniknęły, linki się nie zmieniły, ale na Ogrodowisku ich nie widać
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Gardenarium 18:47, 21 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Image Shack wygasa czas zdjęcia. Wszystkie zdjęcia początkowo wklejane poznikały. Ale to nie z naszej winy. Poznikały w darmowym hostingu. Dlatego zalecamy i zrobiliśmy własny automat. Dlaczego, pytaj w ImageShacku.

Ja swoje powymieniałam, ale większość z roku 2010 poznikała. A jak ktoś wkleja teraz, to też poznikają.

Po to jest nasz automat żebyś miała a nie żeby było to zależne od kogoś.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kachat 22:11, 21 sty 2016


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Tylko, że te zdjęcia nadal są na ich serwerze, można przez link podany w treści posta na nie nadal wejść, a tylko na forum się nie wyświetlają... Dziwne to jakieś. No nic
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Gardenarium 11:28, 22 sty 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dziwne, oni blokują widocznie takie wyświetlanie. To zawsze tak było od 5 lat to obserwuję. Wątki początkowe są puste. Mają swoje sposoby. Jak chcesz napisz do Ronina. Może będzie umiał wyjaśnić technicznie dlaczego tak jest. Moje zdjęcia też zniknęły.

Moja rada brzmi, po to mamy swój serwis żeby wklejać przez nasz serwis, wtedy nie będzie problemu z żadnym innym obcym serwisem i pretensje można zgłaszać do nas. Za cudze serwisy i ich działanie nie odpowiadamy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AnnaCh 13:47, 09 lut 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Mam prośbę. Już od dłuższego czasu nie działaja mi wiadomości prv. Po kliknięciu w link pojawia mi się napis: "Przepraszamy, ale wystąpił wewnętrzny błąd systemu. Pracujemy nad jego poprawieniem.
Przejdź do strony głównej"
Z tego co zdążyłam się zorientować, to tylko ja mam takie problemy. Jedyną możliwością jest jak ktoś do mnie napisze, dostaję maila i przez link w wiadomości pocztowej mnei wpuszcza. Mogę odpowiedzieć, ale już jak kliknę w powrót do listy wiadomości, to znowu ten sam komunikat.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies