Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tylko trawnik i co dalej?

Pokaż wątki Pokaż posty

Tylko trawnik i co dalej?

iza_1611 10:20, 15 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Mam jeszcze taki apel jeśli ktokolwiek będzie oglądał moje fotki to poproszę o Wasze zdanie
co WY byście zmienili.

Ja ciąglę się uczę i zależy mi na KAŻDEJ uwadze.
Na pewno się nie obrażę
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Gardenarium 10:24, 15 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Już jest dobrze, fajnie wygląda oczko, dojrzało, rośliny te irysy są okazałe. Trzeba brzegi obsadzić jeszcze nie jednorocznymi tylko "zadobyć" chociaż po jednej roślinie, potem je rozmnażać i dosadzać w grupy.

Szkoda, że nie byłaś na spotkaniu u ASC - tam Klamber rozdawał wielkie kępy do oczka wodnego Ujawnij się na jakimś spotkaniu, poznasz ludzi, obdzielą Cię roślinkami.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1425-spotkanie-w-ogrodzie-asc-w-rzeszowie-sierpien-2012?page=16
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mirka 18:09, 16 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Witaj Iza mamy podobne dzialki maja to 18x100m.i na końcu 1000m w trujkącie.Dzięki że maja szkólka podoba się tobie.Fajny ten projekt GOSIK Pozdrawiam M
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
gusiarz 20:58, 16 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Wpadam z rewizytą. Piękny kakał ziemi I szefowa doradza - będzie dobrze. Serbów się nie bój - nie rosną szeroko a wyglądają bardzo szlachetnie - sama wszadzałam niedawno.
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Joaska 21:35, 16 wrz 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Iza oczko fajne, ale mi też ta folia troche w oko kłuje ale jak macie pomysł żeby ja zasłonić to ok, ja bym troche bardziej obsadziła wkoło oczka, jakis drzewko niedaleko najlepiej coś pendula, duże trawy (miskanty),poprostu brakuje wysokiego tła, może jakiś malutki podest z desek
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Dorka 21:42, 16 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
Izuś, ja dziś tylko na chwilkę ale jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że wreszcie zaczynają się zmiany. Wygląda imponująco buziaki
____________________
Dorota Białołęka
iza_1611 11:48, 19 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Joaska napisał(a)
Iza oczko fajne, ale mi też ta folia troche w oko kłuje ale jak macie pomysł żeby ja zasłonić to ok, ja bym troche bardziej obsadziła wkoło oczka, jakis drzewko niedaleko najlepiej coś pendula, duże trawy (miskanty),poprostu brakuje wysokiego tła, może jakiś malutki podest z desek


Joasiu tak masz rację! I teraz też to dostrzegam, że jest "pusto",
oglądałam już w centrum ogrodniczym miskanty i są super! Kupię na pewno.

Co do falitego brzydactwa już się pozbyłam ale nad kancikami dopiero pracuję

Dziękuję za porady...czekam na więcej
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
iza_1611 11:50, 19 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
Dorka napisał(a)
Izuś, ja dziś tylko na chwilkę ale jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że wreszcie zaczynają się zmiany. Wygląda imponująco buziaki


Dziękuję Dorotko za wsparcie ale rabaty jeszcze nie ruszone....może pomożesz
____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
iza_1611 18:48, 28 wrz 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 324
powoli zaczynam działąć...
przed



po



____________________
Iza Już nie tylko trawnik :-)
Dorka 18:53, 28 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
oj kochana ja jestem w takim transie, że na pewno bym wpadła do Cię i zaorała tylko troszkę za daleko ale mentalnie jestem z Tobą całym sercem

No i mamy pierwsze koty za płoty
____________________
Dorota Białołęka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies