Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek raju II

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek raju II

Agania 19:14, 06 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gratuluję Aniu, okrągły tysiączek masz za sobą, gratuluję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
rozark 15:11, 27 sty 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325


monteverde napisał(a)
Dzisiaj ja kupiłam , bo i tak na Piligrima od niego czekam, to od razu przyśle


Witam,

Natrafiłam na taki wpis z 2012 roku jak wyżej.
http://www.floribunda.pl/natasha-richardson-id-199.html
Chciałabym się podpytać jak się sprawuje róża Natasha?
Czy obficie powtarza kwitnienie? Choruje? ....
____________________
pozdrowionka
dajana 13:08, 13 mar 2015


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Jesli pozwolicie dziewczynki napiszę coś o tej róży, bo u mnie już jeden sezon przeżyłaSzczerze mówiąc myślałam ze będzie bardziej efektowna a przynajmniej dłużej pożyją kwiaty .U mnie była zdrowa,nawet mszyc nie miała , kwitnie bardzo ładnie , nie zmarzła tej zimy .czyli wytrzymała pomimo braku okrycia Pędy troszkę wybujało do góry więc je przycięłam dla rozkrzewienia .Nie jest brzydka, ale na zdjęciu wygląda o wiele ładniej niż w rzeczywistości Pachnie to fakt nawet pięknie pachnie w zasadzie nie mam powodu do narzekania ale urodą nie równa się innym różą które posiadam Być może w pierwszym roku po posadzeniu kwiat jest mniej efektowny (tak było z innymi różami)zobaczymy jak się zaprezentuje w tym roku .Pozdrawiam was wszystkie serdecznie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
LusiSylwia 10:36, 21 kwi 2015


Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 40
witam
po mojej przerwie zimowej i dużo pozytywnej energii śle pomocy mi potrzeba w projektowaniu jak czasu więcej znajdziesz to zapraszam do mnie
____________________
Swojski zakątek Lusi
nawigatorka 22:38, 31 maj 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303

Orliki

Witaj przywiozła mnie do Ciebie Twoje orliki.piękne.zastanawiam się ile jest sadzonek w tym białym łanie? I czy wiesz jak się one nazywają i jakie wysokie rosną jeśli mogę dopytac? Jeśli rozsialyby Ci się za bardzo chętnie odkupię pozdrawiam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
oliwka 00:23, 20 cze 2015


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
nawigatorka napisał(a)

Witaj przywiozła mnie do Ciebie Twoje orliki.piękne.zastanawiam się ile jest sadzonek w tym białym łanie? I czy wiesz jak się one nazywają i jakie wysokie rosną jeśli mogę dopytac? Jeśli rozsialyby Ci się za bardzo chętnie odkupię pozdrawiam


Piękne są te orliki - moje marzenie, ale nie mam gdzie ich u siebie juz posadzić

szczególnie te ciemne są piękne jaka to odmiana ?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
malkul 20:20, 21 cze 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Uwielbiam te wasze orliki
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
lojalna_ 07:59, 27 cze 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gratulacje taka cyferka to niezła impreza powinna byc

Bordowe orliki tez mam w ilosci dwa )) u Ciebie piekny busz a roze co jedna to cudniejsza ..
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
paula23 11:51, 11 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2013
Posty: 1011
Pięknie tu kiedy ja się doczekam takich widoków u siebie...

Będę zaglądać
____________________
Paula Moje trudne początki
Ensata 07:53, 22 wrz 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Dziękuję za róże. Też uważam, że jesienne zakupy różane są najlepsze. Nie mam kwiatka, gratulacje stawiam wraz z kawą i wirtualnym ciastem
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies