Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek raju II

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek raju II

Megi 11:34, 29 lip 2012


Dołączył: 14 lip 2012
Posty: 900
Aniu, wpadam wreszcie do Ciebie i w podzięce za pomoc moja "majtkowa" pelargonia



____________________
monteverde 15:30, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
malgocha1960 napisał(a)
Aniu,piękne masz dalie,nie mowiąc o pozostałych roslinach.Tez mam straty w daliach i to nie po zimie,a juz po wsadzeniu do gruntu.
Czy oleandra obcina się jakoś dla zagęszczenia?Słyszę,że jesteś chętna na rozdawanie na sadzonki,czy mogłabym uśmiechnąć się o kawałek tego różowego do Szmita,bo biały mam,ale nie wiem jak się jej ukorzenia.Kiedyś próbowałam , dostałam od koleżanki,ma kolosy,ze ledwie do garazu mieści i swoje też ma z kawałka przywiezionego gdzieś z wycieczki zagranicznej.


Dobrze Małgosiu wezmę do Szmita
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 15:37, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Syla napisał(a)
Aneczko , kwiatuszki dla Ciebie z okazji otwarcia nowego wątku



jesteś ogrodniczką czarodziejką .... wszystko ma się u Ciebie w doskonałej kondycji ..... moja lawenda to tragedia tegoroczna .... nie zadbałam o nią jak powinnam . Następnym razem będzie lepiej .... choć zastanawiam się aby teraz nie porobić z niej sadzonek .... tzn urywam gałązkę , robię piętkę do ukorzeniacza i ciach do doniczusi ??? tak ??? buziolki Aniu

Takkkkkk pięknoto , pozdrowienia dla Kubusia za taki wspaniały nadzór budowlany
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Moniika 15:41, 29 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
monteverde napisał(a)
Dalia mówię dobranoc, cosik zaczęło bardziej wiać, zamykam okno, bo chyba idzie burza będzie czym oddychać

Sliczna ta dalia! Padało u Was?? U nas ciepło ale co kilka godzin leje I bardzo dobrze !!! Podlewanie mnie ominie! Pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
monteverde 15:52, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Klamber napisał(a)
Witaj Aniu, Piękne cuda pokazujesz, Powojnik president bajka

Dalie śliczna i pęknie ją zrobiłaś.

Mini gailardia też mi się podoba

Co to takiego ta mina, pierwszy raz to widz ładnie się prezentuje skąd to wzięłaś? nawet w necie nie mogę znaleźć.

Gożdziczek super jak możesz to zabierz ze sobą

Języczka rocket też mi siępodoba, masz tego dużo czy tylko to co widać?

U mnie piecze nie miłosiernie, już musiałem podlewać.
Ten mój powojnik jest połowę mniejszy od anioła i liście podobne do presidenta, sż ciemno zielone.
Pozdrawiam

Robert President to drugie kwitnienie, ładniej wygląda pierwsze zdjęcie z maja gailardia nowa musi się rozrosnąć,mina jest jednoroczna, kupujesz nasionka i wysiewasz, jest pnączem, zobaczyłam ja w tamtym roku u Bogusi z Zacienionej, to nie goździczek tylko chaber też jednorocznyJęzyczki mam tylko tyle co widać ale mam jeszcze taką tej mam więcej u mnie popadało po 13.00 i jest teraz super
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 15:55, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Megi napisał(a)
Aniu, wpadam wreszcie do Ciebie i w podzięce za pomoc moja "majtkowa" pelargonia




Bardzo ładna ta "majtkowa" pelaśka, mamy koleżankę na Ogrodowisku, która nam obiecała porobić moherowe gacie właśnie sobie przypomniałam , zima się zbliża trzeba Joasię spytać jak daleko z pracami
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 15:56, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Monika352 napisał(a)

Dalia mówię dobranoc, cosik zaczęło bardziej wiać, zamykam okno, bo chyba idzie burza będzie czym oddychać

Sliczna ta dalia! Padało u Was?? U nas ciepło ale co kilka godzin leje I bardzo dobrze !!! Podlewanie mnie ominie! Pozdrawiam M

Monika padało po 13.00 nawet burza przeszła ale waliło na Gozdawie nie u mnie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Milka 15:58, 29 lip 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, słyszę, że popadało, ale nie było źle miłej niedzieli
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
malgocha1960 17:52, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Aniu,masz nawet mina lobata,piękne pnacze.Szkoda tylko,że jednoroczne.Dostałam od znajomej nasionka,ale nic mi z nich nie wyszło,mimo,że robiłam zgodnie z jej instrukcją.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
monteverde 18:29, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
irena_milek napisał(a)
Aniu, słyszę, że popadało, ale nie było źle miłej niedzieli

Ale teraz zawiewa nie ciekawie, miałam gości , siedzieliśmy na tarasie i trzeba było do domu wejść, coby coś na głowę nie poleciało, nie wiem czy znowu nie zacznie padać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies