Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek raju II

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek raju II

monteverde 00:30, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bogda może dlatego, że ja się ścina, bo kwitnie na nowych pędach
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 00:32, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
marzena napisał(a)
oleandry piękne, pelargonie przypominaja róże
lawenda mogła jeszcze chyba rosnąć - bardzo ładna ? będziesz suszyć ?
u mnie już jest całkiem przekwitnięta - ale jakoś nie mam kiedy ją podciąć...

Będę m Marzenko i do szafy trochę kwiatu włożyłam do cukru i do słoika niech stoi, potem będzie zimą do sernika
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 00:35, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
kubi2000 napisał(a)
oleandry robią wrażenie. Ja w przyszłym roku planuję je kupić.
No i lawenda....dużo jej masz. Czyzby się tak rozrosła, czy tyle sadzonek posadziłaś?


Kubi lawenda u mnie rośnie już kilka lat ale cały czas robię sadzonki i w tym roku też powsadzałam świeże bardzo łatwo się robi sadzonki a co do oleandra to mogę wysłać, żebyś sobie ukorzeniła, ale widzę,że masz maluszka a oleander jest trujący byś musiała uważać na dzidziusia
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Tess 01:03, 29 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Aniu, piękne oleandry
Po co ja to mówię, przecież wszystko piękne

Ale trzeba je chować na zimę, dobrze kojarzę?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
monteverde 01:20, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tak trzeba
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 02:52, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dalia mówię dobranoc, cosik zaczęło bardziej wiać, zamykam okno, bo chyba idzie burza będzie czym oddychać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
malgocha1960 07:08, 29 lip 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Aniu,piękne masz dalie,nie mowiąc o pozostałych roslinach.Tez mam straty w daliach i to nie po zimie,a juz po wsadzeniu do gruntu.
Czy oleandra obcina się jakoś dla zagęszczenia?Słyszę,że jesteś chętna na rozdawanie na sadzonki,czy mogłabym uśmiechnąć się o kawałek tego różowego do Szmita,bo biały mam,ale nie wiem jak się jej ukorzenia.Kiedyś próbowałam , dostałam od koleżanki,ma kolosy,ze ledwie do garazu mieści i swoje też ma z kawałka przywiezionego gdzieś z wycieczki zagranicznej.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Syla 10:14, 29 lip 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Aneczko , kwiatuszki dla Ciebie z okazji otwarcia nowego wątku



jesteś ogrodniczką czarodziejką .... wszystko ma się u Ciebie w doskonałej kondycji ..... moja lawenda to tragedia tegoroczna .... nie zadbałam o nią jak powinnam . Następnym razem będzie lepiej .... choć zastanawiam się aby teraz nie porobić z niej sadzonek .... tzn urywam gałązkę , robię piętkę do ukorzeniacza i ciach do doniczusi ??? tak ??? buziolki Aniu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Klamber 10:16, 29 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Witaj Aniu, Piękne cuda pokazujesz, Powojnik president bajka

Dalie śliczna i pęknie ją zrobiłaś.

Mini gailardia też mi się podoba

Co to takiego ta mina, pierwszy raz to widz ładnie się prezentuje skąd to wzięłaś? nawet w necie nie mogę znaleźć.

Gożdziczek super jak możesz to zabierz ze sobą

Języczka rocket też mi siępodoba, masz tego dużo czy tylko to co widać?

U mnie piecze nie miłosiernie, już musiałem podlewać.
Ten mój powojnik jest połowę mniejszy od anioła i liście podobne do presidenta, sż ciemno zielone.
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
kubi2000 10:21, 29 lip 2012


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 314
monteverde napisał(a)

oleandry robią wrażenie. Ja w przyszłym roku planuję je kupić.
No i lawenda....dużo jej masz. Czyzby się tak rozrosła, czy tyle sadzonek posadziłaś?


Kubi lawenda u mnie rośnie już kilka lat ale cały czas robię sadzonki i w tym roku też powsadzałam świeże bardzo łatwo się robi sadzonki a co do oleandra to mogę wysłać, żebyś sobie ukorzeniła, ale widzę,że masz maluszka a oleander jest trujący byś musiała uważać na dzidziusia


ojej dziękuję, że mi to mówisz. Na razie robi na mnie wrażenie wzrokowe. Nie czytałam jeszcze nic na jego temat. Ale skoro jest trujący, to sobie odczekam kilka lat.
____________________
kubi2000 - Misz masz, czyli kubusiowy galimatias ogrodowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies