Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek raju II

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek raju II

monteverde 20:19, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dzisiejsze liliowce budleje w tym roku sa wyjątkowo wysokieBudleja weyeriana 'Sungold' Budleja Flower Power
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
AgnieszkaBK 20:29, 29 lip 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
monteverde napisał(a)


Chandos Beauty( Harmisty) Harknessa rozkwitła

i w słoneczku

okrywowe


Wszystkie kwiaty masz piękne.... ale te róże cudowne
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
monteverde 20:36, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
tengel27 napisał(a)
Wiązówka jest świetna. Ja mam 'Plena' i wygląda jak obłoczek na łodydze.

Ślicznie kwitnie Ci też goryczka.

Dzięki David, fajnie,że wpadłeś
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 20:38, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dzięki Moniko i Agnieszko tak średnio robię ok.100 zdjęć i jakbym chciała wszystkie wkleić zanudziłabym wszystkich, a muszę jeszcze u innych pobuszować potem jeszcze cosik wstawię
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
danuta_ 21:48, 29 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
Aniu, to tak jak ja , jak tylko mam wolną chwilę to wypadam z aparatem na ogród i szlaję - potem mam tylko dylemat , które ładniejsze od poprzedniego
Jestem zachwycona liliowcami - to chyba najmniej wymagające kwiaty , no i oczywiście różami ( szkoda, że są takie kapryśne
Dzięki za informacje o Cubanie
monteverde napisał(a)
Dzięki Moniko i Agnieszko tak średnio robię ok.100 zdjęć i jakbym chciała wszystkie wkleić zanudziłabym wszystkich, a muszę jeszcze u innych pobuszować potem jeszcze cosik wstawię


____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
monteverde 21:51, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kiedyś miałam tylko zwykłe pomarańczowe i bardzo się rozrastały, a wtedy nie lubiłam koloru pomarańczowego, dopiero jak odkryłam nowe odmiany to co innego można sadzić Cubana jest różą Kordesa
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
danuta_ 22:07, 29 lip 2012


Dołączył: 20 paź 2010
Posty: 1300
No właśnie ja tez zaczynałam od pomarańczowych, które dostałam od koleżanki z pracy - posadziąłm je z bardzo złym miejscu ( i są tam do tej pory....) , ale zawsze zachwycają. Teraz widząc ile jest kolorów zachwyciłam się tak bardzo, że rzeka liliowców mi się marzy...
monteverde napisał(a)
Kiedyś miałam tylko zwykłe pomarańczowe i bardzo się rozrastały, a wtedy nie lubiłam koloru pomarańczowego, dopiero jak odkryłam nowe odmiany to co innego można sadzić Cubana jest różą Kordesa
____________________
pozdrawiam Danuta sosnowo
monteverde 22:09, 29 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
jak w Wojsławicach?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Matka 22:15, 29 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Jak Ty spamiętujesz te wszystkie nazwy?cudnie, cudnie...
Jakbyś miałą przekwitłe jeżówki to kilka nasionek tyż poproszu...zakochałąm się teraz w jeżówkach-moja z nasion sianych rok temu właśnie kwitnie!jaka to radość dla mnie...nie masz pojęcia
____________________
U Matki
ana_art 23:01, 29 lip 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Aniu dopiero zauważyłam Twój nowy wątek już zastanawiałam się czemu nie dostaje powiadomień 'od Ciebie'. Gratulację, przesyłam obraz który wczoraj ujrzałam u Szmita

jak teraz obciełaś lawendę ( na jakiej wysokości) to ona sobie dalej rośnie i zakwitnie w przyszłym roku? Mam lawende która przekwita w dwóch donicach i nie wiem co z nią zrobić? :/
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies