Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie objazdowe - okolice Warszawy wrzesień 2012

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie objazdowe - okolice Warszawy wrzesień 2012

Ymma 21:59, 06 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
jak ja żałuję, że 1 września wyjeżdzam na urlop .... wpisuję się, jeżeli mogę, na kolejne spotkanie objazdowe, jestem po drodze do Danusi i Anuli i mogę robić za kierowcę
____________________
Ogród sezon V - czas cięcia :)
kraania 12:18, 08 sie 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
GabiK proponuję 10. Odnośnie poczęstunku jestem jak najbardziej za. To czy każdy coś przynosi czy zamawiamy będzie zależało u kogo on będzie. U mnie np. nie ma szans na zamówienie pizzy . Ale dysponuję dużym tarasem, kawę i herbatę też mam
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Ania 12:59, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Hej dziewczyny, a ja to co ??? Jestem ok 15 km od Greglis Ciężko mi z planowaniem czasu na tyle do przodu, ale zrobię wszystko co w mojej mocy żeby 01 wrzesień zarezerwować
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
kraania 13:09, 08 sie 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Aniu tu każdy zgłasza się na własną odpowiedzialność . Ja już czuję uścisk w okolicach żołądka jak pomyślę sobie, że mój ogród w standardy ogrodowiskowe się nie wpisuje.
Aniu 15 km w którą stronę?
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
GabiK 13:19, 08 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Widzę, że na poczęstunek nie będzie czasu. Każdy przynosi co chce i zjada w biegu.
W każdym ogrodzie po godzinie, to już pół dnia.


Aniu, Ty chyba jeszcze dalej od Warszawy niż Greglis?

Cieszę się, że nas coraz więcej.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
EwaG 17:46, 08 sie 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
GabiK napisał(a)
Ewo, to będzie zaszczyt. Już Cię widziałam na spotkaniach, więc wiem, że nie kłamiesz, a i kierowca pewnie się przyda. A może i o Ciebie zahaczymy?


Gabi, a nie będą Wam przeszkadzać z lekka zachlapane farbą hosty (malowanie domku) i stosik deszczułek (remont tegoż) oraz tradycyjny styl (oparty o pewne moje przemyślenia, i pęd do przeprowadzania eksperymentów), który w Woli Mrokowskiej kultywuję: ogródkowo-działkowy - retro (tak go nazwał pan od remontu, który chciał nawieźć ziemi i wyrównać te górki i dołki co je mam)?
Od Koloni Warszawskiej to zaledwie 5 km, więc niedaleko. Szkółka Kordusów po drodze, ale czy będzie czas na jej odwiedzenie?
Myślę, że eksperyment wycieczkowy trzeba zacząć, jak najwcześniej, a jedzenie zostawić na koniec (uczta pizzowa?).

____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
GabiK 21:19, 08 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Ewo, myślałyśmy o 10, myślisz, że jeszcze wcześniej? Napięty plan się robi.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Ania 21:47, 08 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 680
Ja jestem 15km od Greglis jadąc trasą katowicką w stronę Wrocławia Pizza? jestem za
____________________
Ania z zielonego Wzgórza
bociek 21:39, 09 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Bede jeszcze na wakacjach Moze nastepnym razem
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Przetacznik 07:57, 10 sie 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Ale numer, nie pamiętałam, że 1 września to sobota, i myślałam, że nie będę mogła, a tak to mogę i bardzo chcę się dołączyć do super wycieczki, moje działkowe poletko jest jakby nie po drodze, ale gdyby coś to i ja furtkę odemknę?...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies