Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Norweski ogródek...

Pokaż wątki Pokaż posty

Norweski ogródek...

Borbetka 09:18, 29 cze 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Przepiękny dom w norweskim stylu, choć te zdobienia wokół okien idą w romantyczność. Śliczny.
____________________
borówcowy wizytowka
ZieloneWrota 09:22, 29 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Piękny projekt, myślę że pięknie wpisze się w otaczający krajobraz, będę podglądała, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Wendy79 23:27, 30 cze 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Witaj Imienniczko! Miałaś przepiękny dom w Norwegii i widzę, że na równie piękny zapowiada się i w Polsce. Kocham takie wnętrza, a jeśli chodzi o wygląd domów, to mam słabość do amerykańskich, z tymi ich werandami na czole domu i białymi dodatkami. Może gdyby kiedyś fortuna uśmiechnęła się w moja stronę, marzenie zrealizowałabym. Ja jestem z drugiej strony Wrocławia, jeszcze kawałek za Madżenką, ale i tak witam Sąsiadkę
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Madzenka 18:47, 01 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wnetrza pewnie będą równie piekne jak w Norwegi a ciekawa jestem planowanego stylu ogrodu?


Dom drewniany stawiany w 3 miesiace będzie przez górali czy skandynawów?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
zaczarowanaa 16:35, 02 lip 2016


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Borbetka napisał(a)
Przepiękny dom w norweskim stylu, choć te zdobienia wokół okien idą w romantyczność. Śliczny.



ponieważ w Polsce trochę inne sa technologie to zabraknie tych zdobień przy oknach, reszta pozostanie bez zmian
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
zaczarowanaa 16:35, 02 lip 2016


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
ZieloneWrota napisał(a)
Piękny projekt, myślę że pięknie wpisze się w otaczający krajobraz, będę podglądała, pozdrawiam


zapraszam
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
zaczarowanaa 16:37, 02 lip 2016


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Wendy79 napisał(a)
Witaj Imienniczko! Miałaś przepiękny dom w Norwegii i widzę, że na równie piękny zapowiada się i w Polsce. Kocham takie wnętrza, a jeśli chodzi o wygląd domów, to mam słabość do amerykańskich, z tymi ich werandami na czole domu i białymi dodatkami. Może gdyby kiedyś fortuna uśmiechnęła się w moja stronę, marzenie zrealizowałabym. Ja jestem z drugiej strony Wrocławia, jeszcze kawałek za Madżenką, ale i tak witam Sąsiadkę


podziękował za dobre słowo
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
zaczarowanaa 16:43, 02 lip 2016


Dołączył: 19 maj 2012
Posty: 1168
Madzenka napisał(a)
Wnetrza pewnie będą równie piekne jak w Norwegi a ciekawa jestem planowanego stylu ogrodu?


Dom drewniany stawiany w 3 miesiace będzie przez górali czy skandynawów?


dom bedzie stawiany przez polska firmę, nie wiem czy mogę reklamowac ...

a ogród to sama się boję co w nim nie będzie!
ale postaram sie być konsekwentna!!
chyba pojdę w romantyzm)))))
____________________
agnieszka -norweski ogrodek
malkul 17:14, 02 lip 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
fajnie Wam , to ekscytujący czas lubię wtedy te poszukiwania, wybory a potem patrzeć jak rosnie. Będę zatem u Ciebie tu podglądała
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Borbetka 09:35, 03 lip 2016


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Ogród wymyślisz sama czy kupisz projekt?
____________________
borówcowy wizytowka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies